malesef artık istatistik bölümü mezunları da iibf den atanacak

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
İibfnin önünü acaba napsak da tikasak mantığı!!

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
neden bir tarafın mağduriyetini gidermek isterken öbür tarafın hakkına giriliyor. Bunun bedeli İİBF için ağır olacaktır. Önümde tam 440 istatistikçi var

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Gerçekten her geçen gün çıkan bu absürd haberlere artık tahammül edemiyorum. İstatistikçi kim? Hangi dersleri alıyor? Ne yapıyor? Kamu maliyesi mi almış, idare hukuku mu yoksa Türk Vergi Sistemi mi?

Birilerinin kadrolarımıza ortak edilmesinden sıkıldım artık. Büyük çapta bir eylem düşünüyorum sırf bunun için. Yeter yahu! BIKTIK!

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
ben boşuna mı uğraşıyorum tweet felan.. sanki kime diyoruz kadrolarımızı verin diye ya.. gece 3 lere kadar twitter dayım ha bire tweet atıyorum. İİBF yi köşeye sıkıştırdıkça sıkıştırıyorlar. az kaldı ellerinde patlar valla benden söylemesi..

İİBF lileri memur yapmayın diye tweet atsam belki ters teper..bir bakmışsınız İİBF ye kadro patlamış... yanlış mı davrandım bu güne kadar acaba??

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
BU YENİ BİŞEY DEĞİL Kİ GENÇLİK BİZİ ETKİLEMEZ

san marinolu forvet

VİP Üye
Kadrolu Üye
İİBF liler bu ülkenin şamaroğlanı olmuş.bu kararla kimlerin ekmeğine yağ sürüldü Allah bilir.

gfbmo

VİP Üye
Bölüm
İktisat
arkadaslar malum nette vergi ve kaymakamlık için yazıyordu b grubu merkezi atamalarda da denklik var mı

san marinolu forvet

VİP Üye
Kadrolu Üye
arkadaslar malum nette vergi ve kaymakamlık için yazıyordu b grubu merkezi atamalarda da denklik var mı
bugün vergi ve kaymakamlık için olur.yarın b grubu için olur.bu ülkede hangi kararın ne zaman alınacağı belli olmaz.
yarın öbür gün diğer feflilerde ağlamaya başlar ve kadro verilirse yazıklar olsun

gfbmo

VİP Üye
Bölüm
İktisat
bugün vergi ve kaymakamlık için olur.yarın b grubu için olur.bu ülkede hangi kararın ne zaman alınacağı belli olmaz.
yarın öbür gün diğer feflilerde ağlamaya başlar ve kadro verilirse yazıklar olsun
b grubu dahilse 70 kişi daha önüme geçti yazıklar olsun allah belasını versin hepsinin az kaldı matematikçileri de önümüze koyarlarsa 90 altı gidemez

sgk denetmenlerine bu kapıyı actılar,adamlar girdiklerine pişman oldu... üstadları hep şikayet ediyormuş bu adamlar ne hukuk biliyor ne mevzuat diye... aralıkta da yetki sınavına girecekler,bakalım ne olacak

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
b kadro alımlarımda tüm iibf için bir kod yokki zaten her bölümün ayrı kodu var sıkıntı yok yani çakma iibfli olurkar anca

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar m7ye etkisi yok galiba.
Varmış gibi davranıp felaket tellallığı yapmayın lütfen.buna eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak denir, yapmayın. kendimizi alıştırırsak üstteki arkadaşın dediği gibi matematikçileri bile alırlar önümüze :mad:

EcLipse

İyi Bilinen Üye
Hayırlısı olsun, sözün geldiği son nokta sanırım.

işletme88izmir

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Sıralamam 4600 den 5000 e çıktı bu nasıl iş istatistikçileri ekleyince.... peki biz istatistik kadrolarını tercih edebilecek miyiz?