maliye bakan yardımcısı abdulah e.cantimur twitter hesabı var içeri gir

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında rammstein85 tarafından paylaşıldı.

 1. rammstein85

  rammstein85 ASPB

  Kayıt:
  24 Kasım 2013
  Mesajlar:
  1.696
  Beğeniler:
  1.146
  Ödül Puanları:
  488
  Şehir:
  Yurtdışı
  Eğitim:
  Lİsans Üstü
  Üni:
  Diğer
  Bölüm:
  Diğer
  https://twitter.com/aerdemcantimur


  Maliye Bakan Yardımcısı
  Abdullah Erdem CANTİMUR

  1961 yılında Simav'da doğdu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Kütahya İdari Bilimler Yüksek Okulu'nda tamamladı.15.01.1980 tarihinde Serbest Mali Müşavir olarak çalışmaya başladı. Bir dönem Dumlupınar Üniversitesi Simav Meslek Yüksek Okulunda Gelir ve Harcama Üzerinden Alınan Vergiler, Mali Tablolar ve Analizi derslerinde Öğretim Görevlisi olarak görev yaptı. Kütahya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nda dört dönem Yönetim Kurulu üyeliğinde bulundu. Yeminli Mali Müşavirlik yaptı.

  Çeşitli gazetelerde Vergi ve Sosyal Güvenlik konularında yazılar yazdı.

  AKPARTİ Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olan ve 22. Dönem Kütahya Milletvekili seçilen Cantimur, TBMM Kamu İktisadi İşletmeleri Komisyonu Sözcüsü olarak görev yaptı. KİT Komisyonunda Bağ-Kur, SSK, Emekli Sandığı, Yurtkur, İşkur, İşsizlik Sigortası Fonu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Fonu, Milli Piyango İdaresi gibi kitlerin alt komisyon başkanlığı görevini yürüttü. AKPARTİ Genel Merkez Teşkilat Başkan Başdanışmanlığı ile Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Ankara Şube Başkanlığı görevlerinde bulundu.

  AKPARTİ Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevini yürütürken, 30.05.2012 tarihinde Maliye Bakan Yardımcısı olarak atanmıştır.

  Sayın Abdullah Erdem CANTİMUR evli ve 4 çocuk babasıdır.

  http://www.maliye.gov.tr/Sayfalar/MaliyeBakanYardimcisi.aspx

  bu adama ulaşmayı denesek nasıl olur.
   

Sayfayı Paylaş