Maliye ve Önlisans Sorunu !

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında maystry tarafından paylaşıldı.

1. maystry

maystry Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Yönetici arkadaşlar maliye bakanının kadroları 4001 e vermesi sürekli manşette olmalı bizim mağdur oluşumuzun ve bu maliye bakanının umursamaz tavırlarını ve saçma sapan söylemlerini içeren güzel bir haberi sürekli manşette tutun ki insanların bilinç altına yerleşsin bir şekilde sesimizin duyulacağına inanıyorum.

Aynı şekilde kurumların önlisans tercihlerindeki gerekçelerin (4 yıllıkların uzmanlığa yöneldiğini sanki 2 yıllıklar 4 yıllık tamamlayıp aynı şeyi yapmıyorlar) yanlış olduğunu biz lisans mezunlarının haksızlığa uğradığını içeren ve sayısal verilere dayanan bir haberde sürekli manşette kalmalı.

Bu platform her geçen gün biraz daha büyüyecektir ve illaki sesimiz duyulacaktır elimizde bir haziran ataması kaldı onun için elimizden geleni yapalım.

kpss16, Mustor ve isletmeci1985 bunu beğendi.
  2. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Güzel fikir hocam. Güzel bir metin hazırlanabilir, dilerseniz siz dilerseniz yönetici arkadaşlar. Özellikle elinizde sayısal veri varsa haberi somutlaştırmak için faydalı olacaktır.

3. samyelialttantire43

samyelialttantire43 İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    43
    kesinlikle katılıyorum ama kızdığım bir konu var arkadaşım oraya ilan verelim buraya ilan verelim diyoruzda elimizdeki siteye katılım yapmıyoruz eğer katılım yaparsak site tanınırsa kafamıza göre ilan verebileceğimiz bir site var elimizde zaten

4. samyelialttantire43

Ödül Puanları:
    43
    eğer 2014/1 atanamayan iibf lilerin puanları listesinde 3000 li 5000 li rakamlara ulaşırsan bu herkesin ilgisini çekecektir bu sayede siteye daha çok hatta sırf o listeye bakmak için bile girenlerin sayısı artacaktır

5. samyelialttantire43

Ödül Puanları:
    43
  6. rammstein85

rammstein85 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    maliye iibf nin alnındaki kara lekedir.ensemize vurulup lokmamız alınmıştır.maliye ye karşı eylem yapılmalıydı.şuçu kendimiz de aramalıyız.

Nanick bunu beğendi.
  7. xeox

xeox ... Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    43
    aynen bu saçmalığa isyan etmedik olayı özümsedik biz ses çıkarmassak adamlar dünden razı ztn bizim kadroları ona buna vererek göz boyamaya

Nanick bunu beğendi.
  8. samyelialttantire43

Ödül Puanları:
    43
    yemin ediyorum haksızlığa uğramak ne kadar zor bir şeymiş bunların sayesinde anladım hele birde elinden bir şey gelmiyorsa yaptıklarına göz yummak zorunda kalıyorsan insan o an kendini yaşlanmış hissediyor

Nanick bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş