Maliye ve Önlisans Sorunu !

maystry

Yeni Üye
Yönetici arkadaşlar maliye bakanının kadroları 4001 e vermesi sürekli manşette olmalı bizim mağdur oluşumuzun ve bu maliye bakanının umursamaz tavırlarını ve saçma sapan söylemlerini içeren güzel bir haberi sürekli manşette tutun ki insanların bilinç altına yerleşsin bir şekilde sesimizin duyulacağına inanıyorum.

Aynı şekilde kurumların önlisans tercihlerindeki gerekçelerin (4 yıllıkların uzmanlığa yöneldiğini sanki 2 yıllıklar 4 yıllık tamamlayıp aynı şeyi yapmıyorlar) yanlış olduğunu biz lisans mezunlarının haksızlığa uğradığını içeren ve sayısal verilere dayanan bir haberde sürekli manşette kalmalı.

Bu platform her geçen gün biraz daha büyüyecektir ve illaki sesimiz duyulacaktır elimizde bir haziran ataması kaldı onun için elimizden geleni yapalım.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Güzel fikir hocam. Güzel bir metin hazırlanabilir, dilerseniz siz dilerseniz yönetici arkadaşlar. Özellikle elinizde sayısal veri varsa haberi somutlaştırmak için faydalı olacaktır.

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
kesinlikle katılıyorum ama kızdığım bir konu var arkadaşım oraya ilan verelim buraya ilan verelim diyoruzda elimizdeki siteye katılım yapmıyoruz eğer katılım yaparsak site tanınırsa kafamıza göre ilan verebileceğimiz bir site var elimizde zaten

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
eğer 2014/1 atanamayan iibf lilerin puanları listesinde 3000 li 5000 li rakamlara ulaşırsan bu herkesin ilgisini çekecektir bu sayede siteye daha çok hatta sırf o listeye bakmak için bile girenlerin sayısı artacaktır

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
maliye iibf nin alnındaki kara lekedir.ensemize vurulup lokmamız alınmıştır.maliye ye karşı eylem yapılmalıydı.şuçu kendimiz de aramalıyız.

xeox

...
Mücadele Grubu
aynen bu saçmalığa isyan etmedik olayı özümsedik biz ses çıkarmassak adamlar dünden razı ztn bizim kadroları ona buna vererek göz boyamaya

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
yemin ediyorum haksızlığa uğramak ne kadar zor bir şeymiş bunların sayesinde anladım hele birde elinden bir şey gelmiyorsa yaptıklarına göz yummak zorunda kalıyorsan insan o an kendini yaşlanmış hissediyor