Malum.nette İİBF bölümünün Kapatılması

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bunu nasıl başarabiliriz? Lisans bölümünü sabote mi etmeliyiz, NE YAPMALIYIZ?

desouza

Üyeliği İptal Edildi
Yönlendirici grubun burada olması ve oradaki İİBF bölümünün sönük kalması yetecektir diye düşünüyorum,varsın kapatmasınlar.Tabii bunun yanında tüm tanıdığımız İİBF bölümü öğrencilerini de iibfliler.net hakkında bilgilendirmemiz şart.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yönlendirici grubun burada olması ve oradaki İİBF bölümünün sönük kalması yetecektir diye düşünüyorum,varsın kapatmasınlar.Tabii bunun yanında tüm tanıdığımız İİBF bölümü öğrencilerini de iibfliler.net hakkında bilgilendirmemiz şart.
O şerefli dört harfin İ,İ,B,F harfinin zalimin sitesinde olmasını istememek meselesi. Ama İİBF bunların rant kapısı, A-B grubu ilanları vs. ile hit alıp para kazanıyorlar. kpssrehber vs gibi İİBF'yi defalarca haber yapmış daha sağduyulu siteler bir güçlense keşke.

desouza

Üyeliği İptal Edildi
O şerefli dört harfin İ,İ,B,F harfinin zalimin sitesinde olmasını istememek meselesi. Ama İİBF bunların rant kapısı, A-B grubu ilanları vs. ile hit alıp para kazanıyorlar. kpssrehber vs gibi İİBF'yi defalarca haber yapmış daha sağduyulu siteler bir güçlense keşke.
Burası güçlendikçe reklam da ilan da zamanla buraya kayar.A grubu arkadaşlar da buraya gelirse işte o zaman çok ciddi darbe yerler.

desouza

Üyeliği İptal Edildi
Üniversitelerde iibfliler.net 'in ismi okul civarındaki duvara,taşa (tertemiz duvarlara değil:) ) yazılarak kitle büyütülebilir.Ücretsiz reklam :)

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
lisans sayfasında iibf sayfası kapatılsın diye başlık açtım ama konu yeni mesaj almaya kapatılmış

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
bu site zamanla bence insanları çekecek çünkü kısa zamanda hoş bir site oldu ama bize bir sansasyon lazım bir fitil bombayı patlatacak bir kıvılcım

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bu site zamanla bence insanları çekecek çünkü kısa zamanda hoş bir site oldu ama bize bir sansasyon lazım bir fitil bombayı patlatacak bir kıvılcım
2013/2 atamasından önce geçseydik siteye kadro sayılarını burada paylaşırdık ozaman patlama olurdu işte :D

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
memurlar nette kimse yorum yazmazsa iibliler.net reklamı haricinde herkes buraya kayar bence

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
adam tutup ucuz bir araba alsak da adam arabayı yaksa atanamayan iibf li diye bağırsa be kadara malolurki bize :)

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
arkadaşalr uli88 ve selimxxx iibliler.nette mi burdalarsa ses versin hala ısrarla forumda yorumda bulunmalarını merak ettimde..:)

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
şimdi şaka gibi geliyorda son atamada atanamayan olursa 82 puanlı falan bir değil en az 100 tane böyle olay olur

AZAZEL

Üye
Mücadele Grubu
bundan sonra memurlar nete kesinlilkle girmem zaten izleyici idim burda aktif olacagım emegi gecen tüm arkadaslara canı gonulden tesekkurler ....