ESKİ İLAN MANİSA YUNUSEMRE SYDV-2 BÜRO GÖREVLİSİ

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
BÜRO GÖREVLİSİ İŞE ALIM TALEBİ Son Başvuru : 15.12.2014
İl MANİSA İlçe YUNUSEMRE Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama - İyi derecede Bilgisayar Kullanıyor olmak
- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, Psikolojik danışmanlık ve Rehberlik(PDR) ve Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölümlerinden alınacaktır.)
- B Sınıfı Sürücü Belgesi
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,İşletme, İktisat, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, Psikolojik danışmanlık ve Rehberlik(PDR) ve Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölümlerinden alınacaktır.) 2-ÖSYM tarafından 05-06.07.2014 tarihinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 3-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 4-Başvuru tarihi itibariyle en az 6 aydır Manisa İl Sınırları içinde ikamet ediyor olmak 5-İyi derecede bilgisayar kullanabilmek 6-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. 7-Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak.

fenerbahçe

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
bu ilanlarda ikamet şartı mı var?

yurci

Son Mülakat Bükücü :)
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
"4-Başvuru tarihi itibariyle en az 6 aydır Manisa İl Sınırları içinde ikamet ediyor olmak"
bu cümlede mantık hatası mı var yoksa benim kafam mı güzel ?

yurci

Son Mülakat Bükücü :)
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
bu arada yunus emre dediğine bakmayın. manisa merkez sayılır.