MATÇILARIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRÜN İSTİYORUM SAYGI SIFIR

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında rammstein85 tarafından paylaşıldı.

1. rammstein85

rammstein85 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Ilk günler biraz moralim bozuldu..hocam diye hitap edilirken birden abla, kızım ..vb hitaplar..yadırgadım.işlem yükü çok müşteri profili düşük okuma yazma bilmeyen çok..bu hafta kasa açtım kendim yaptıkça güven gelmeye başladı..Çalışma arkadaslarım iyiler o konuda bi sıkıntı yok..sonuç olarak gittikçe daha iyi oluyor.

Fakat bana çok gereksiz geliyor matematik ya da başka bir bölüm belirlemeleri çok vasıf taşımaya gerek yok bu iş için, bence ilkokul mezunu olmak yeter işte bu yüzden mutsuzum

arkadaslar yarında işe gidecem cumarteside gidiyorum zaten biraz önce müdürle ve şefle ve de sendika yetkilisiyle görüştüm fazla mesai ücreti alamıyomusuz biz 4 ay boyunca Allah tepeden tırnağa belalarını versin başka bişede demiyorum cumartesi günü resmi tatillerde ben çalışıpı çalışmayan adamla aynı parayı vericaklerse Allah belalarını versin !! günahkar oldum günahkar

Müdür vekilimle konuştum simdi. Bizum aldigumiz raporlar maastan kesilecekmis. Ne sacma bir kurum yahu

benim 2.haftamda doldu Allah a şükür bütün işleri öğrendim hemen hemen tahsil kargo taahhütlü felan ama yine de ortak fikir hayalim ÖĞRETMENLİK

erdemayaz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş