Mega Holdings ?

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bu nedir ya bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Arkadaşın biri illa görüşelim işi telefonda anlatamam şu bu... taktı resmen .internetten biraz araştırdım saadet zincirinin yeni versiyonu diyorlar. Zor da olsa başımdan savdım zaten. Detaylı bilgisi olan varsa patlaşırsa bilmeyen arkadaşlar da öğrenir böylece...

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu nedir ya bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Arkadaşın biri illa görüşelim işi telefonda anlatamam şu bu... taktı resmen .internetten biraz araştırdım saadet zincirinin yeni versiyonu diyorlar. Zor da olsa başımdan savdım zaten. Detaylı bilgisi olan varsa patlaşırsa bilmeyen arkadaşlar da öğrenir böylece...
onunla ilgili dava açılmış diye bir arkadaşım paylaşımda bulunmuştu, bulursam buraya kopyalarım

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
hhaha 2 hafta oldu bendede aynısı oldu..hergün face de whtspdan msj atıolar ikinci görüşmemize gel diye...haftada 12400 tl kazancaklarını zannediolar...

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
onunla ilgili dava açılmış diye bir arkadaşım paylaşımda bulunmuştu, bulursam buraya kopyalarım
İyi olur kafkaslı..İnternetten araştırdığım kadarıyla baya baya sahtekarlık... Arkadaş deli etti ya.söyle işin tanımı ne diyorum,gel seni kpss derdinden kurtarayım diyo ırt zırt diyo.görüşelim anlatayım diyo falan.en sonunda terslemek zorunda kaldım adamı zırvalamaya başladı çünkü !

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
benimki qnet di yalnız...aynı kapıya çıkıodur büyük ihtimalle

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ama arkadaş müthiş inanmış ve inandırmak için de ne Taklalar attı anlatamam.ben senin iyiliğini düşünüyorum falan neler neler...bi bit yeniği olduğunu anladım bu kadar ısrar etmesinden zaten...

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Hiç girme hocam bu şirket tamamen dolandırıcı diyenler olacaktır. Tamamen öyle olmasa da kısmen öyle hiç girme. Mega türkiyeye gireli 4 yıl oldu üst kademedikiler ceplerini doldurdu.yeni başlayanlar verdiği 2000 küsür parayla kalır :)

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
ortada bi ürün yok...biz sadece ekip kuruyoruz diolar...ilk kaydolduğunda bi ürün satın almalısın ...ürünler belli başlı salak saçma şeyler örneğin nanoteknoloji ile üretilmiş yemekleri bozmayan küçük bişey...sonra enerji veren kolye..vs...bunlar yaklaşık 1000 tl den başlıyo..sonra iş sıra başka sazanlar bulmaya gelio sen bi sağına bi soluna birer kişi bulcaksın onlarda birer kişi...sağ ve sol 3-3 olunca şirket sana para yatırmıya başlıo..bu denge bozulmıcak yanlız bu denge arttıkça para kazanmayı artırıosun..eğer sağdaki 3 dururda soldaki ücten biri askere giderse iş yatıo yerine başkasını bulcaksın...çok saçma şeyler ya...çoçuk jilet gibi giyinmiş ofis açmış ben bu işten geçiniom babam antalyada hep tatil yapıo dio :) arkadaşım yüksek lisan öğrencisi dedimki sen akıllı bişeydin nasıl inandın böle şeye dedim...ama hikaye adam 12400 tl kazancam haftada diyoda başka bişey demio

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
özellikle ülkemizde uzun süre işsiz kalmış üniversiteli mezunları kandırmak çok zor olmasa gerek :)

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
en üst kademeden girme imkanın olsa ben yine girme derdim o ayrı.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
insanlar gerçekten salak böyle şeylere nasıl inanıyorlar... Güzel cümleler kalıplaşmış... Güzel oellerde toplantılar... güzel müzikler... Alkışlar... Başarı öyküleri... zartzurtla tanışmadan önce gelirim bin tl idi şuanda aylık gelirim 5 bin TL huraaaa şak şak şak helal olsun falan filan... BUNA İNANAN MALLAR biraz kafanızı çalıştırın

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
insanlar gerçekten salak böyle şeylere nasıl inanıyorlar... Güzel cümleler kalıplaşmış... Güzel oellerde toplantılar... güzel müzikler... Alkışlar... Başarı öyküleri... zartzurtla tanışmadan önce gelirim bin tl idi şuanda aylık gelirim 5 bin TL huraaaa şak şak şak helal olsun falan filan... BUNA İNANAN MALLAR biraz kafanızı çalıştırın
hocam bu ülkede savcı dolandırıldı savcı. pkk hesaplarınızı ele geçirdi diye telefonla savcıyı dolandırdılar var mı ötesi :D

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar peki ne iş yapıyo bunlar? Kişisel gelişim seminerleri falan veriyorlarmış doğru mu? Amaçları ne yani ?