Mehmet ŞİMŞEK'e yazalım!...

sherdar

Aktif Üye
Mücadele Grubu
Merhaba Arkadaşlar her ne kadar aranıza yeni katılsam'da İİBF verilen düşük kadroların en büyük mağdurlarından birisiyim.

2012 Puanım 81 Küsürdü ve Maalesef atanamadım. 2014'de ise Eşeklik yapıp Genel Kültürden başladım ve bozulan moralimin etkisiyle Denemelerde 25 Net altı yapmadığım Matematikten 10 Boş 5 Yanlış ile 13 Netle takılı kaldım...

Sonuç Olarak 76 Puan geldi ve bir işe yaramayacak. ama sizler için elimi taşın altına koymaya karar verdim.

TWİTTER'de 25 Bin Takipçili bir hesabım mevcut ve Büyük Çoğunluğu İİBF mezunu..

Uygun Bir Hashtag'le uygun bir saatte anlaşırsak hep beraber Mehmet ŞİMŞEK'e Maliye Bakanlığı Kadrolarının tekrar İİBF verilmesi için baskı yapabilir ve olumlu sonuçlar alabiliriz.

Twitter Hesabım :https://twitter.com/onlinekpss

Ne dersiniz?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hocam zamanında biz çok yaptık hatta bize sırıtarak bende iibfliyim dedi ama takmadı :d yinede atılmalı tabiki

angel-zxc

Aktif Üye
biraz çoğunluk toplanırsa neden olmasın, ne kadar direnip sesimizi çıkartırsak o kadar fayda alırız gibime geliyor

yuppi26

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Bölüm
İşletme
arkadaşlar aslında başbakana ulaşmak lazım ve aslında tam zamanı

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Doğrudan Bakana ulasmak zordur. danısmanlara ulasmak gerekir. onlar her türlü ayarlamayı yapar. belirli sayı olursa mehmet simsek olmasa bile görüsecek bakanlar vardır.

mutlaka sayı sağlam olmalı

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
https://twitter.com/eda1sancak bende yenı hesap actım twıtter ıcın takıbe alabılırsınız bende asızlerı alırım genclık twıt atmanı zararı olmaz onuda yaparız reeldede bırseyler yaparız ınsallah

mrjul

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mustafa Kemal Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben bir kaç gün tweet attım ama toplu atmak ve Ankaradakilerin bir şekilde mutlaka vekil (özellikle İktidar )ve bakanlarla görüşme ayarlaması lazım ,Ankrada olsam sahaya çıplak inenler gibi bakanların her yerde önün keser İİBF diye bağırırdım :) ayrıca şehrime bakan gelirse bir yolunu bulup anlatacam derdimi.Toplu eylem vs olursada gelirim desteğimi veririm

EcLipse

İyi Bilinen Üye
arkadaşlar genel seçimden dolayı kadro verecekler emin olun 2012 ve 2014ten daha iyi alım olacak bu dönem, ama kadrolarımızı 4001den almamız lazım lütfen mücadele edin yılmayın elbet sesimizi duyacaklar ben ankaradayım ankara da olan arkadaşlarla gerekirse randevu alıp gidelim bakanlığa.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Ben bir kaç gün tweet attım ama toplu atmak ve Ankaradakilerin bir şekilde mutlaka vekil (özellikle İktidar )ve bakanlarla görüşme ayarlaması lazım ,Ankrada olsam sahaya çıplak inenler gibi bakanların her yerde önün keser İİBF diye bağırırdım :) ayrıca şehrime bakan gelirse bir yolunu bulup anlatacam derdimi.Toplu eylem vs olursada gelirim desteğimi veririm
o öyle olmuyor arkadaşım ankarada bakanı da göremiyorsun başbakanı da :) inan senden bir farkımız yok görüşme ayarlamadan olmuyor bir bakan kaç tane korumayla dolaşıyor bu ülkede

yuppi26

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Bölüm
İşletme
eylem sonrası ilk etkinliğimiz bakanlarla ve mv.lerle görüşmek olsun

Bölüm
İktisat
Yarın bir kaç bakan ve akp milletvekillerinin programları var önlerine atlayıp konuşabilmeyi planlıyorum inşallah korumalardan sıyrılabilirim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Bölüm
İktisat
Yarın bir kaç bakan ve akp milletvekillerinin programları var önlerine atlayıp konuşabilmeyi planlıyorum inşallah korumalardan sıyrılabilirim :D

naptın naptın :)
Biraz itiş kakış oldu ancak yazdığım notu ellerine vermeyi başardım.Puanlarımız yüksek atanamıyoruz mağduruz diye de ekledim :) inşallah notu okurlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat