Mehmet Şimşek'in Yorumlar 2014/2 Atamasına Etkisi

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Mehmet Şişmek yine ortaya çıktı ve karamsar tabloyu ilk atama tercih dönemi devam ederken herkesin yüzüne vurdu... Tablo karamsar 2014 içinde aynı tabloyu koymuştu ortaya ve netekim iibf 2014 yılında toplam 400 kadro anca aldı...

Bugünkü söylemler insanları telaşa soktu ve çoğunluk tercihlerinde değişiklik yaptı artık gitmem dediği yerleride yazan bir kitle var bu yüzden puanlar +1 daha arttığını düşünüyorum. İlk atama için tahminim taban puan sgk da 86-87 civarı çakılı kadrolarda 85 e düşen yerler görülebilir.Tabi bu benim öngörüm

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Olay gayet açık ey ahali. Burası siyaset sayfası değil ama bu adamların iktidarı sallanmalı ki bize bir fayda olsun. Adamlar gayet rahat, istediklerini zaten işe alıyorlar. Gerisini birkaç kadro ile serpiştiriyorlar. Ne alakası var demeyin, mantıklı düşünün.

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Çakılılar ve sgkda 85le atanan olacaktır. Ben de sgk tercih edeceğim ama bu kurum çok yoğun bir de il kötü olursa hayat zindan olacak.

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
hocam atıyorum gümüşhane üni 85 i görür.sgk doğu 85 i görebilir.bu atamada a grubu bekleyenler mezun olmayanlar vs tercih yapmaz. atanma katsayısı da yüksek olur gibi geliyor.
standart sapmadan dolayı mı dpuzede?

aykiri

Aktif Üye
hocam peki 4001 açısından değerlendirirsek nerde üfürükten ilçe varsa orda açmışlar bize katkısı pek olmaz sanırım doğunun en ucra yerleri ya

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
@Mustor 85 coook iyimser olmamış mi???

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
hocam peki 4001 açısından değerlendirirsek nerde üfürükten ilçe varsa orda açmışlar bize katkısı pek olmaz sanırım doğunun en ucra yerleri ya
ben hep yanılıom ama...4001 de diorumki özellikle maliyenin iyi bi kısmını iibf liler alır gibime gelio öyle 3-5 degil bi 50 kadarını alırlar..yani mecburiyetten

melihmelih

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Mehmet Şişmek yine ortaya çıktı ve karamsar tabloyu ilk atama tercih dönemi devam ederken herkesin yüzüne vurdu... Tablo karamsar 2014 içinde aynı tabloyu koymuştu ortaya ve netekim iibf 2014 yılında toplam 400 kadro anca aldı...

Bugünkü söylemler insanları telaşa soktu ve çoğunluk tercihlerinde değişiklik yaptı artık gitmem dediği yerleride yazan bir kitle var bu yüzden puanlar +1 daha arttığını düşünüyorum. İlk atama için tahminim taban puan sgk da 86-87 civarı çakılı kadrolarda 85 e düşen yerler görülebilir.Tabi bu benim öngörüm
ne 85 i ya ilk atama 87 den aşağı kapatan yer olmaz

maliye79

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Maliye
Ben İstanbul SGK'yı yazmayı düşünmüyordum ama her an tek tercih olarak yazabilirim bu tablodan dolayı. Hep beni buluyor böyle şeyler zaten.. 2013/1 tercihinde ilçelere göre tercih yapabiliyorduk ne güzel. Şimdi Tüm ilçeler diye ucu açık ...

Son düzenleme: