memur alımı ile alakalı

Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
her gün ilanları takip ediyorum ama bir şey yok ne ptt ne yeni bir kyk alımı vs. kamu yönetimi mezunuyum beklemekten tabi kide sıkıldık. sizin duyduğunuz ileride çıkacak bir ilan var mı arkadaşlar?

Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
bence de söylemeyin :kedicik:

Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
aynen arkadaşım katılıyorum bu tükenmeye karşılık başlık açtık ama dalga geçmeyi iş edinenler olmuş doğru dürüst cvp yerine. altı üstü memurlar net haricinde başka sitelerde bir alım haberi duydunuz mu dedik:kyfmyrn:

sevda57

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bende hergun bakıyorum o kadar stresliyim ki kaç kez bakıyorum ama yok yok yok . hazirandan millet umudunu kesmiş allahım yardim etsin bizlere bi yol bi kapı göstersin inş

Son düzenleme:

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
herhangi bir alım olursa forumda yazılır çizilir, duyumlar güvenilecek yerlerden değil o nedenle ümitlenmek gereksiz olur şimdilik.

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
@bulut dalga geçmek değil espiriydi.
nerede ilan olsa sitede çıkıyor yöneticiler çok hızlı hemen ekliyor. Sistemin içinde isen yalan yanlış haber dolu bilmen gerek. Ptt facebooka göre her hafta 1200kişi alıyor sürekli bunun haberi olduğunda ise morali bozuluyor arkadaşların bizde resmi yerden duymadan hurafelere inanmama karari aldık. Ama istersen ptt haberini bulurum paylasirim senin için kesin bu hafta için de bir ilan vardır.

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Gercekten oyle duyumlarin asli astari olmuyo ne yazikki umitleniyoz bekleyip duruyoruz ptt alimini kasimdan beri bekliyoruz hala cikacak nisan geldi bitiyo hala cikmadi.. bir ara tkk cikacak denildi o da cikmadi aciktan alimda yok ne olacak halimiz bilinmez

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
@bulut herhangi bir alım olduğu zaman açık ve net bir şekilde belirtilir.Burada malum net gibi insanlarla dalga da geçilmez buna emin olabilirsin.