Memur iken üniversite okumak

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
bu durumda olan arkadaşlar var mı derslere gitmeye izin verirler mi
@kafasıkarışıkhissediyor@

kareminov

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İktisat
Is yönünden değil ama yakinen bildiğim kadarıyla okul tarafından esneklik sagliyolar

fetih1453

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
illa örgün mü olacak ?

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
aslında bende düşünüyorum ankara da hem çalışıp hem okuyabileceğim ne bölüm olabilir var mı önerileriniz ikinci öğretim daha iyi hukuk akla geliyor ama ankarada hukuk çok yüksek kapatır başka ne olabilir ?

Börükan

58'
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
aslında bende düşünüyorum ankara da hem çalışıp hem okuyabileceğim ne bölüm olabilir var mı önerileriniz ikinci öğretim daha iyi hukuk akla geliyor ama ankarada hukuk çok yüksek kapatır başka ne olabilir ?
Kardeşim onun yerine yds çalış a seviye al maaşın zamlansın :D Ha zevkine okunur mu okunur o ayrı :) Açıktan veya uzaktan da okunur

kareminov

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İktisat
Bence hukuk vs vs fazla zorlamayın eğer hayaliniz degilse

Zodiac

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
İşletme
bu durumda olan arkadaşlar var mı derslere gitmeye izin verirler mi
@kafasıkarışıkhissediyor@
Ben de memurum, bir yandan da Endüstri mühendisliği okuyorum uzaktan eğitimle. İş yerindeki bir arkadaşım da Ziraat mühendisliği oluyor Ankara ünv. de. Haftada iki kez yarım gün çalışıyor. İzin veriliyor yani ama kurumdan kuruma da fark eder tabi. Okuldaki hocalarla da konuşup mümkün mertebe az gitmeye çalışıyor.

iibfselin

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ankarada arkadaşım memur aynı zamanda öğretmenlik okuyor.üniversiteden hocalar esneklik sağlıyor kurumda da müdürü 1-2saat izin verebiliyor.bazı derslere imza atıp çıkıyor.kuruma göre değişiyor sanırım ama ptt de buna izin vericeklerini sanmıyorum.

Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Ankarada arkadaşım memur aynı zamanda öğretmenlik okuyor.üniversiteden hocalar esneklik sağlıyor kurumda da müdürü 1-2saat izin verebiliyor.bazı derslere imza atıp çıkıyor.kuruma göre değişiyor sanırım ama ptt de buna izin vericeklerini sanmıyorum.
inşallah verirlerartık deneriz şansımızı

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
PTT de hastamız için bile izin isteyince adamın canını istemişsin gibi bakıyor okul için düşünemiyorum bile artık gidip hocalara yalvaracağız mecbur şansa ikinci öğretimî kaldırdılar bizim burada birinci öğretim verdik bizde

enerji

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben de ikinci bir üni okumayı çok istiyorum. Ancak öncesinde memur olmalı. : ) Üniyi sadece zevk için okuyacağım.