Memurlar.Net Bizleri Dava Ediyor...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO

Genel Müdürlerinin tarafımıza ilettiği mesaj üzerine Malum sitenin forumlarında bazı üyelerce reklam atılması sebebiyle dava açacağını tarafımıza bildirilmiştir.

Bu konuda en ufak bir çabası olan kişilerin bu eylemlerine en kısa zamanda son vermesini önemle rica ediyoruz...

Ancak şunu söylemeden geçmeyeceğim...

Reklam konusu tarafımızı ne kadar bağlar, Hangi delile göre platformun reklama bulaştığı bilinir burası muamma... Ama gerçek olan şu ki toplanmamızın örgütlenmemizin Memurlar.net tarafından çok hoş karşılanmadığı aşikar...

Bu Platform yüz binlerce İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mensuplarının tepkisini görmezden gelen en gerekli anlarında mağduriyetlerini ilgi göstermeyen tek bir satır haber yapmayan malum site editörlerinin tavırları sonucu oluşturuldu...

Hal böyleyken keşke Memurlar.net'in değerli müdürü bizleri tehdit etmek yerine İİBFli gençlerin neden böyle bir tavra büründüklerini araştırmasını ve üzerilerine düşen sorumluluğu yerine getirmek için adımlar atmasını beklerdik...

-iibfliler.net -

forum duzenını bozmaktakı kasıt sanırım ,bızım siteye tıklayan para kazandıran musterılerı caldınız para kazanamıyoz, demek ıstıyorlar.. twitter fb da bıle boyle seyler oluyor bence bu davaan 1 sey cıkmaz

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
İİBFliler orayı bırakıp kendi kendilerine çalabamaya başladığından beri 1-2 milyon tıklanan haberler tıklanmaz oldu tabi. O haberlerin en çok okunan haber olup sürekli gündemde kalması için inadına tıklayıp gündemde tutan bizlerdik ama ertesi gün 4001'lerin korkusuna haberleri kaldıranlar da onlardı. her sayfalarında zorla gözümüze sokulan reklamlarını tıklamıyor oluşumuz zorlarına gitmiş anlaşılan.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Çok komik yaa :) neye dava açacak ki :) bir de delil gibi link koymuş :) yahu senin sitende bir üye başka sitenin reklamını yapmış. Bundan başka sitenin suçu ne ki :) bir de genel müdür yazıyor. Cahil la bunlar :)

İibf! Geleceğin çalındı ama artık yeter!...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hiç bir halt olmaz böyle saçma sapan bişey de görmedim komikler :D iibf bölümündeki tüm editörleri kaldırdılar üstüne öğrenmen adayını iibf bölümüne editör yaptılar resmen zorlarına gitmiş.... bizim siteyi bırakmamız :D

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hiç bir halt olmaz böyle saçma sapan bişey de görmedim komikler :D iibf bölümündeki tüm editörleri kaldırdılar üstüne öğrenmen adayını iibf bölümüne editör yaptılar resmen zorlarına gitmiş.... bizim siteyi bırakmamız :D
Yağlı kapıydık, hiçbir atamada atanamayan günlerce 100000lerce hit kzandıran bir bölümdük İİBF olarak, insanları enayi yerine koyuyorlardı, aynı seçilmesi garanti olan partilerin belediyelerde halka yaptıkları gibi.

4001 dostlarına prim yok.

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Orada şöyle başlıklar açmıştım:

Buram buram ümitsizlik kokan forum ve memurlar.net yönetimi - Memurlar.Net - Forum

kapatıldı şuradan devam ettim:

Memurlar.net yönetiminin hem korkup hem açıklama yapmaması - Memurlar.Net - Forum

Sonra siteye bir haller oldu :)) editörün seçtikleri düzeltilmeye başlandı, açılan başlıklar tek başlık altında toplanmaya başlandı.

Bu sitenin linkini de orada çok paylaştım. Kusura bakmayın ama bir bok yapamazlar. Öyle kuru kuru tehdit kolay değil. Açsın davayı ne olmuş? Herkes önce kendine bakacak!

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Bu arada artık 1-2 defa nadiren yazıp, nadiren bakıyorum oraya.. Biri acayip mallıklar yaparsa ayar veriyorum. Ekşi sözlükte de başlıklarına ağzıma geleni yazacağım. Kolay değil öyle.

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
adamlar reklam paylaşımlarının parasını mı istiyor acaba :eek:
Para toplayıp sitelerine reklam versek ne kadar para isterler acep :p

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Hem her memur adayına eşit mesafeli davranmıyorlar, hem de insanlara burayı tavsiye edince bize hırlıyorlar. Verdiğim linkte screenshot var, gerekirse bunları (dava etmek yiyorsa) dava savunma dosyana koyarsın. Hiçbir şeycik olmaz.

asas7979

Site Müdavimi
Ben geçen hafta sildim üyeliğimi.
O lanet site çok canımı sıkıyor, resmen malak kaynıyor içerisi.
Aka kara , karaya ak diyen deccal kılıklılar.

asas7979

Site Müdavimi
Ancak bir öz eleştiri iibf adına yapayım, madem o kadar insanız (400 binlerden bahsediliyor) neden bu site bu kadar
az aktif ve üyesi az? :(
Aklıma şu geliyor sadece millet umutsuz.
Demekki 80 ve üzeri alan ve umut besleyecek çok az İİBF li var.

EcLipse

İyi Bilinen Üye
Peki dava açacak bu arkadaşa sormak istiyorum? hangi suç unsuru tespitiyle bu davayı açacak bir açıklasın. 1. olarak orası paylaşım sitesidir istediğim paylaşımı yaparım o karışamaz. Dava açılacak bir unsur yok, kişiler bu siteden bağımsız paylaşım yapıyor. Ha dava açmak istiyorsa bana yönlendirin ben ona gereken dersi hukuk kanallarıyla avukat arkadaşlarımla güzelce veririm. Alenen tehdit etmeş edepsiz herif, o hükümet yanlısıysa bizde hükümetin içinde olan insanlarız öyle bilmediği kişilere laf sokmaya kalkmasın teneke. Ankara savcılığına biz suç duyurusunda bulunuruz alır boyunun ölçüsünü bu tehditlerle.

adige38

Yeni Üye
bende malum sitedeki üyeliğimi iptal ettim.diğer iibf li arkadaşlarda üyeliklerini iptal etsin.
-iibf ye 40 bin kadro-

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Ancak bir öz eleştiri iibf adına yapayım, madem o kadar insanız (400 binlerden bahsediliyor) neden bu site bu kadar
az aktif ve üyesi az? :(
Aklıma şu geliyor sadece millet umutsuz.
Demekki 80 ve üzeri alan ve umut besleyecek çok az İİBF li var.
geçen yıllarda 300 bin iibfli, sonra bu sayı 350 bin iibfli, bu sene de 400 iibf li var denildi ki bunları gören yok hep lafta kalan söylemler oldu.

4k adam yok aktif sayısı 1k bile değil iibf kadro mücadelesine uğraşıyor. işte bu çok zor bir durum. düzeltimesi gereken konu bu.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
geçen yıllarda 300 bin iibfli, sonra bu sayı 350 bin iibfli, bu sene de 400 iibf li var denildi ki bunları gören yok hep lafta kalan söylemler oldu.

4k adam yok aktif sayısı 1k bile değil iibf kadro mücadelesine uğraşıyor. işte bu çok zor bir durum. düzeltimesi gereken konu bu.
Bir tarafta hükümetle organik rantı bulunan 10 yıllık bir site, bir tarafta ise insanların varlığından Kasım 2013'te haberdar olduğu bir site ki bu site bence çok büyük ses getirdi hocam. İleride de büyüyecektir ama profesyonel anlamda reklam vs. elbette yol alması gereken önemli hususlar var.