memurlar.net i pazar günü kilitlemek!

arkadaşlar pazar günü memurlar.net en çok ziyaretini alıyor.burayı bilmeyenlerin de haberinin olması için herkes memurlar.nette iibfliler.net ile alakalı bi başlık açsa ve tüm gün başlığı yenilese ve iibf forumunda bizim yazılarımız dışında bi başlık olmasa dikkat çekeriz diye düşünüyorum siz ne dersiniz?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
olabilir ama büyük ihtimalle son yazılarımız olur =)

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
arkadaşlar pazar günü memurlar.net en çok ziyaretini alıyor.burayı bilmeyenlerin de haberinin olması için herkes memurlar.nette iibfliler.net ile alakalı bi başlık açsa ve tüm gün başlığı yenilese ve iibf forumunda bizim yazılarımız dışında bi başlık olmasa dikkat çekeriz diye düşünüyorum siz ne dersiniz?
mantıklı kardeşim ama herkes iibfliler netle ilgili başlık açılırsa sabote olarak gorurle hem baslıklar kapanır hem de uyelikler ceza alır hani uyelikler onemli degil ama sonucta ordan buraya milleti geirmek için yine kullanıyoruz.bence biri bi şey sordugunda biz artık surdayız söyle boyle gibisinde bi seyler yazıp buraya cekelim bi iki tane de baslık acalım ben acmıstım bugun ona benzer hani dogrudan hadi iibflilere dersek ve cok sayıda acarsak konu kapatırlar

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
mantıklı kardeşim ama herkes iibfliler netle ilgili başlık açılırsa sabote olarak gorurle hem baslıklar kapanır hem de uyelikler ceza alır hani uyelikler onemli degil ama sonucta ordan buraya milleti geirmek için yine kullanıyoruz.bence biri bi şey sordugunda biz artık surdayız söyle boyle gibisinde bi seyler yazıp buraya cekelim bi iki tane de baslık acalım ben acmıstım bugun ona benzer hani dogrudan hadi iibflilere dersek ve cok sayıda acarsak konu kapatırlar
aynen ben bugün üyeliğimi kapatıcaktım sonra adam çağıramyız diye düşündüm kapatmadım

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Her başlığa iibfliler.net yazmış kardeşlerimiz. Tam gaz sürecek bu eylem.

Şahsen işim kalmadı orayla, inşallah iki gün sonra tekrar memurlar.nete geçelim falan denmez. Buranın düzeni gayet güzel.

İİBF kısmını kapatsın memurlar.net.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Her başlığa iibfliler.net yazmış kardeşlerimiz. Tam gaz sürecek bu eylem.

Şahsen işim kalmadı orayla, inşallah iki gün sonra tekrar memurlar.nete geçelim falan denmez. Buranın düzeni gayet güzel.

İİBF kısmını kapatsın memurlar.net.
biraz daha toplayalım buraya memurlar nete mail kapmanyası yaparız sesimizi duymayan memurlar net iibf bölümünü kapasın artık diye

evet haklısınız üyeliği silebilirler.belki de adminlerin yapılanlardan haberi bile yok.malum iibf adminleri forumda dolaşmayı pek sevmiyorlar memurlar.net te :)

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
evet haklısınız üyeliği silebilirler.belki de adminlerin yapılanlardan haberi bile yok.malum iibf adminleri forumda dolaşmayı pek sevmiyorlar memurlar.net te :)
adversary nin haberi var dun yazdı baska sitenin tanıtımını yapıyosunuz ama ben bi sey demiyorum beni iibf dusmanlıgıyla bi sey yapmamakla sucluyosunuz ama elimden gelen bu filan diye yazmıstı

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
biraz daha toplayalım buraya memurlar nete mail kapmanyası yaparız sesimizi duymayan memurlar net iibf bölümünü kapasın artık diye
Gözüm hala seyire seyire 4001li arıyor, kaplan belgeseli falan şeklinde parçalayabilirim. Sinirlerim düzeldi oradan kurtulunca, yalnız adminler acilen bu trendi görmeli, gerekiyorsa kendi futbol takımı sayfamda bile duyuracağım bu siteyi. :)

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
bu eylemi bilseydim ben de memurlarnet üyeliğimi kapatmazdım :( Güzelim eylemi kaçırdım :(

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
bence enerjimizi artık buraya harcayalım ki kendimizi kalkındıralım yetti artık onların bizle aldığı yol :)

Ser

Üye
Mücadele Grubu
konuyla pek alakalı olmayacak ama site sanki bu sabah daha iyi çalışıyor . arada bir gidiyorum memurlar nete bakıyorum pek hareket olmuyor orda

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Memurlar nette 2 gundur maddı kayıpta basladı hele dun daha fazla hıssedılmıstır :)

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
1348 üye olmuş yalnız misafir gezinenler var onlarda üye olsa daha iyi olur. sayfanın en altında istatistikler :)