Memurlar.net- İİBF Forum Geçiş Süreci

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Kimler var =)

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
kardeşim geliyoruz inşallah kim tanıdığı arkdaşı bildiği varsa ulaşsın bu haberi yayalım, ben memurlarda millete mesaj atıyorum...

Ser

Üye
Mücadele Grubu
orda kalmaya devam etmek lazım bilinen en büyük yer orası ordan buraya

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Arkdaşlar önemli olan el birliği ile birbirini bilen insanlarla mücadeleyi vermek değil midir? O platform yıllardır var hangi faydasını gördük? Artık düştüğümüz bu çukurdan ancak kendi çabamız ile kurtuluruz.Yarın bir gün başarılı olsak onlar öncü oldu olacak.Kimse kusura bakmasın bizi adam yerine koymuyorlar e o zaman ben kendi sitemde kendi yolumda kendi mücadelemi verip başarıma ulaşırım.

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Burada eksi veremiyoruz yorumlara en kısa zamanda bu uygulamanın eklenmesini istiyoruz hemde nick belli oluyor :)

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
memurlar.net İİBF editörü adversary çıldırmış durumda :))) kendisine ve memurlar.nete yönelik hiçbir eleştiriyi kabul etmiyor ve başlığı hemen kapatıyor...bir dikatatörden farksız :))) herşey yeni başlıyor...iibfliler.net yükselmeye devam ediyor...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
memurlar.net İİBF editörü adversary çıldırmış durumda :))) kendisine ve memurlar.nete yönelik hiçbir eleştiriyi kabul etmiyor ve başlığı hemen kapatıyor...bir dikatatörden farksız :))) herşey yeni başlıyor...iibfliler.net yükselmeye devam ediyor...
adversary iyidir hocam ya adam kapatmadı zaten taşınıyoruz başlığını =) onun elindende bişey gelmiyor

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
öncelikle kendisi 4001 koduyla atanmış bir memurdur...tabii elinden bir şey gelmez...4001-iibf kardeşliğini savunan bir adamın elinden ne gelirdi ki? KPSS lisans forumundayken 4001lerle ağız dalaşına girdiğimizde 4001in kılına dokunmazken için iibfye ceza yağdıdı...memurlar.nete bir haber dahi yaptırmak bu kadar zor mu ??? pasif bir adam tutuk bir tip...iibf'nin haklarını savunmak bu kadar zor muydu ??

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
arkadaşlar hala mermurlar nete üyeliği olanlar oradaki konuların hepsine buraya taşındığımızın bilgisini versin hala orada bulunanlar var.

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Arkdaşlar hatta bir iki arkdaş orada kalsın ki buraya taşınma işini güncel tutalım birden de irtibatı keserse herkes sıkıntı olabilir, orda kalanlar olabilir...Geri kalanı da artık buraya geçsin tamamen

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi