Memurlar.Net'e Tepki Organizasyonu

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar memurlar.nete tepkimizi dile getime zamanı geldi artık herkes yerini aldı sayılır forumda şimdi bu çekilmenin memurlar.nete bildirilmesi tepkimizin ortaya konulması gerekiyor...

Memurlar.net yönetimine mail atıyoruz ve tepkimizi dile getiriyoruz!!

METİN

Memurler.net Yönetiminin Dikkatine

Kpss'ye giren her 3 kişiden 1'i İİBF mezunu dedik, 350 bin kpssye giren iibfliye 430 kadroyu reva gördüler dedik, sesimize ses olun dedik, ancak memurlar.net yönetimi İİBFlilerin özel sektörde asgari ücretle sömürülmesine göz yumdu bizi yalnız bıraktı. Bizler memurlar.net forum kısmına hayat veren kesimdik ancak gösterdiğimiz bu ilginin karşılığını asla alamadık...

5000 kişilik imd sertifikasına sahip mağdurlar haber yapıldı 350 bin iibfli yok sayıldı yeri geldi 50 kişinin mağduriyeti haber yapıldı ama iibfliler yok sayıldı torpil ilanlarını ortaya çıkardık memurlar.net bunu haber yaptı ilan kaldırıldı memurlar.nete bununla övünmesi kaldı biz yine yok sayıldık...

Biz binlerce İİBFLİLER olarak bizleri görmezden gelen memurlar.neti protesto ediyoruz!! Üyeliklerimizi iptal ediyoruz memurlar.nete girmeme kararı alıyoruz. DUYRULUR

İİBFLİLER

GÖNDERİLECEK YERLER:

forum@memurlar.net
emekli@memurlar.net
kutay@memurlar.net
sorucevap@memurlar.net
ogretmen@memurlar.net
memurlar@gmail.com

Üyelik İptali İçin:http://uye2014.memurlar.net/tercihler/

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
MAİLİN SONUNA MEMURLAR.NET NİCİKİNİZİDE EKLEYİN

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
ellerine saglık kardesim haydi millet katılın :D

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
hotmailden gonderec arkadaşlar kime yazan kısımda gizli kısmı da var oraya tıklayın ki gonderilecek adresleri oraya atın yoksa coklu mail oldugunu anlayıp spama dusebilir
@mustor kardeşim adreslerin sonuna virgül koy ki kopyala yapıstır yapınca sorun cıkmasın

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
mutor artık memurlar.net üyesi değil =) ne kadar çok katılım okadar ses getirir arkadaşlar

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
eee destek yok mu başka hala memurlar.net mi diyorsunuz

desouza

Üyeliği İptal Edildi
ben de şimdi gönderdim, metini hazırladığın için teşekkürler mustor !

yerel@memurlar.net adresine ulaşmadı,hesap kapalı sanırım, listeden kaldırabilirsiniz.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar bu olaya katılım sağlayalım bizim memurlar.netten alacağımız hiç birşey yok bu saatten snr bir etkinlik başlattık iibfliler olarak 10 kişi iptal ederse zaten memurlar.nette 10 kişi etse ne etmese ne iibflilerin sesi bu kadar çıkar der hiç bir şey yapmaz

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
arkadaşlar bu olaya katılım sağlayalım bizim memurlar.netten alacağımız hiç birşey yok bu saatten snr bir etkinlik başlattık iibfliler olarak 10 kişi iptal ederse zaten memurlar.nette 10 kişi etse ne etmese ne iibflilerin sesi bu kadar çıkar der hiç bir şey yapmaz
aynen destek verelim arkadaşlar. @mustor bu konuyu sabitleyebiliyor muyuz

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
üyeliğimi önceden iptal etmeseydim ben de mesajın altına nickimi yazardım :(

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
coklu gondermeyip tek tek mi gonderecez o adreslere
hayır tek tek değil kardeşim çoklu gönderiyoruz ama hotmailden gonderen gizli kısmına tıklayınca diğer hangi adreslere gonderilmiş bilgisi olmuyo hani toplu oldugunu cakmamaları için