Meriç belediyesi mülakat listesi

hasans6464

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hitit Ünv.
Bölüm
İşletme
İlanda yazdığı halde Posta ile yapılan başvurular dikkate alınmamış anladığım kadarıyla Tahsildar için 4 başvuru gözüküyor.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
çünkü istanbuldaki alımlarda diğer alımlara göre düşük kapatmış hakları nedir maaşı vb. nedir bileniniz var mı bilgi verirseniz sevinirim.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bu ilana zabitalik için başvuran iki kişinin ya boyu yanlış ölçüldü ya da başka şeyler bahane edildi.olcumu yapan şahıs zabitalik listesindeymis.basvuranin az görünmesi türlü cirkefliklerden olabiliyor

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yani onun önüne geçemiyorzuz malesef ama demek istediğim insanlar beğenmiyor mu ki acaba bu meslek türünü alım az olması şaşırtıyo .. hocam peki maaş durumunu vs biliyor musun ve tayin dururmu fln var mı bilgilendirirsen sevinirim benim hiç bi bilğim yok:agla::rolleyes:

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yani onun önüne geçemiyorzuz malesef ama demek istediğim insanlar beğenmiyor mu ki acaba bu meslek türünü alım az olması şaşırtıyo .. hocam peki maaş durumunu vs biliyor musun ve tayin dururmu fln var mı bilgilendirirsen sevinirim benim hiç bi bilğim yok:agla::rolleyes:
Benim de kadrolarla ilgili ayrıntılı bilgim yok maalesef

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi