Merkezi Atamada Kadro Yakmıyoruz; Umut Oluyoruz...

M.Can07

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar 84.367 işletme ile KYK memlektime başvurdum. Bu gün itibariye merkezide de tercihlerimi bildirdim. Fakat merkezide ücretlerin yatirilacağı 11 temmuza kadar KYK.yı bekleyeceğim ve açıklanırsa ücreti yatırmayıp merkezi de kadro yakmayacağım inşaallah. o zamana kadar KYKda açıklar umarım... ihtiyacı olan birinin önünü açmış olursam ne ala. ''Niyeti hayır olanın akıbeti hayır olur'' Allah hepimizin yardımcısı olsun...

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben persembe cuma gibi yaparim. Kilavuzda ne yaziyor okumadim. Bugun tercihimi yaparim parayi yatirmam ama sistem listeden cikarmaz kadro yanmasin bu riski alamam. Belli olmaz bunlara.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben persembe cuma gibi yaparim. Kilavuzda ne yaziyor okumadim. Bugun tercihimi yaparim parayi yatirmam ama sistem listeden cikarmaz kadro yanmasin bu riski alamam. Belli olmaz bunlara.

M.Can07

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
klavuzda 11 temmuz 23.59a kadar ücreti yatırmayanların tercihi gecersiz diyor. Bende listemi netleştirdim cumaya kadar açıklanmazsa bile değistirmeyeceğim eğer kyk olursa kendi memleketimin sgk.larını dahi yazmayacağım. Umarım bi kadro yakmama sebep olmaz kyk. olmazsa da orta anadoluda küçük bi ilçeye icra memurluğu olabilir diye düşünüyorum kendi adıma

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
klavuzda 11 temmuz 23.59a kadar ücreti yatırmayanların tercihi gecersiz diyor. Bende listemi netleştirdim cumaya kadar açıklanmazsa bile değistirmeyeceğim eğer kyk olursa kendi memleketimin sgk.larını dahi yazmayacağım. Umarım bi kadro yakmama sebep olmaz kyk. olmazsa da orta anadoluda küçük bi ilçeye icra memurluğu olabilir diye düşünüyorum kendi adıma
Ben tam netlestirmedim. Bende kadro yakmamak icin bekliyorum. Puan kacti senin ve bolum?

iibfselin

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Sizin gibi böyle düşünen arkadaşlar çoğalsa keşke.ben tercih yapmıcam puanım düşük ama puanı daha yakın arkadaşlar için çok iyi olur.Allah razı olsun darısı bizlere inşallah:)

ela deren

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Bende 84,345 ile kyk basvurdum tercih parami son gune kadar yatirmayacagim kyk yi bekleyecem.kazanirsam merkeziden tercih yapmayacagim arkadaslar bolum iktisat umarim herkes atanir elimizden bu kadari geliyor .allh yardimcimiz olsun

uludagkamu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
bende aynı şekilde düşünüyorum. kyk'dan umutluyum. benim puanım 83,44 zaten tercih yapsamda geleceğini düşünmüyorum ama 11 temmuza kadar acıklanmazsa illa ki tercih yaparım. böyle düşünen arkadaşların olması sevindirici.

ela deren

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Tercih yaptik ama para yatirmadik kadro bos kalmaz dimi baskasi yerlesir. Oyleyse kyk aciklanmazsa son gune kadar da parayi yatirmayiz biraz da oyle bekleriz.
Evet arkadasim biz iibf ye yapilan haksizliklar birlik olmayi gerektiriyor baska caremiz biz boyle yapacaz en azindan biseler yapiyoruz diger arkadaslar icin vicdanimiz rahat.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Evet arkadasim biz iibf ye yapilan haksizliklar birlik olmayi gerektiriyor baska caremiz biz boyle yapacaz en azindan biseler yapiyoruz diger arkadaslar icin vicdanimiz rahat.
Birlikte hareket etmeliyiz. En azindan bu forumda birbirimizi dusunelim. Bende istemiyorum tercih yapip bir kadro yanmasini. Antalyaliyim ama merkezide antalya gelmez. Kyk icin denizli olursa daha iyi bir il gelme sansi yok neden uzak cakili unv kadrosu yazayim.