Mezardan 'imdat' sesi geldi iddiası

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Yunanistan bu haberi konuşuyor

Yunanistan'ın Selanik kentinde 49 yaşındaki kanser hastası K.G.'nin canlı olarak gömüldüğü iddiası olay yarattı. Mezarlık çalışanlarının ifadesine başvuran polis, yakınlarının mezarını ziyarete gelen 2 kişinin, K.G.'nin mezarından sesler duyduğu iddiasını araştırıyor. Yakıldıktan sonra gömülen K.G'nin tabutundan 'imdat' sesleri geldiğini iddia eden görgü tanıklarının ifadesi sonrasında mezarlık görevlisi toprağı kazarak tabutu açtı. Tabut açıldığında K.G'nin tabutun içinde gömüldüğü gibi durmadığı ortaya çıktı.

Selanik Peraia mezarlığında toprağa verilen talihsiz kadının cesedi ailesinin isteği üzerine tekrar hastaneye götürüldü. Hastanede K.G'nin ölümünün kesinleştiği doktorlar tarafından kardiyagrafi çekilerek teşhis edildi. Bunun üzerine imdat sesleri duyduğunu iddia eden mezarlık görevlisi ve 2 kişi polis tarafından sorguya alındı.

kaynak: http://www.haberturk.com/dunya/haber/994275-mezardan-imdat-sesi-geldi-iddiasi

brkygt

İyi Bilinen Üye
Hem yakildiktan sonra gomuldu diyor hem cesetin birakildigi gibi durmadigini. Kim yaziyor bu textleri ya. Yarisini hayal gucuyle uyduruyor :)

Son düzenleme:

Eagle

Alayınıza Gider...
Yakıldıktan sonra bile imdat diye bağırması da ilginçmiş yani. Ehehe.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
kabir azabı diye birşey var:krktm: illaki canlı gömüldüğü için ses çıkarması gerektirmez. Rahat bırakasınlar adamı

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yakıldıktan sonra kardiyografiyi nasıl çektiler benim de aklıma o takıldı.ne biçim haber yazmak bu??

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
azıcık kızartmışlar mı acaba??? yani mühürlemişler mi suyu içinde kalsın diye.tövbe tövbeee:D:D:D
adet yerini bulsun diye yalandan yakmışlar :D dalga geçmeyim diyorum bir yandan da korkuyorum :krktm:

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
adet yerini bulsun diye yalandan yakmışlar :D dalga geçmeyim diyorum bir yandan da korkuyorum :krktm:
ben de dalga geçmeyeyim dedim ama senin yazdığını görünce dayanamadım :D yoksa acayip tırsarım böyle şeylerden.gece mezarlığın yanından bile geçemem:ssrtcbya::krktm:

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Kabir azabı gömülürken veya taşırken olmaz. O defnedilen günün gecesi başlar.
@Admin bende taşınırken veya gömülürken kabir azabı başlar demedim. Benim anladığım gömüldükten sonra ziyarete gelenler duymuş. O zaman olması gayet normal

brkygt

İyi Bilinen Üye
Dusunsenize insanligin yaratildigi andan beri yuzyillardir kabirde olanlar var. Cok siddetli olan kabir azabini ceken var..Dunyada basit bi bas agrisi bize cok zor gelebiliyor oysa.. Kacis yok bizde birgun orda olacagiz. Hazirlikli gitmek gerek.

Son düzenleme:

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
yakılma aynı şekilde kalamama yeniden hastaneye götürülebilme falan acaiplik var lakin yakılanları zaten gömmüyorlar ki şaşırtıcı, bırı şaka yapmıştır belki adamlara malum şaka yapmayı seven ama dozunu kaçıran insan müsveddesi çok.

desperado

Mücadele Grubu Üyesi
Bölüm
İktisat
insanları nasıl da tedirgin ediyorlar.Bırakın inanmayın herşeye.Tamam kabir azabı var ama kişiye özel yoksa eğer mezardakilerin sesini duysaydık yaşayamazdık. Takılmayın böyle haberlere. Hayatınızı iyi şekilde yaşamaya çalışın ;)