mezun olduğunuz üniversite diploma ekini verdi mi

lisans diplomanızın yanında diploma eki olan yurtdışı (ingilizce yazılı)denklik belgesi verildi mi acil yardım lütfen tüm mezun öğrencilere veriliyormuş alan varsa bilgilendirirse sevinirim

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
lisans diplomanızın yanında diploma eki olan yurtdışı (ingilizce yazılı)denklik belgesi verildi mi acil yardım lütfen tüm mezun öğrencilere veriliyormuş alan varsa bilgilendirirse sevinirim
öyle bir belge mi varmış. daha diplomayı almadım ben

kamuyocu

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Evet vermişti puanlarınızın ingilizce olarak karşılıklarının yazdığı bir belge

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
var ben şimdi öğrendim ünivteler veriyormuş üniv arıyorum ilgilenmiyorlar lisasn diplomasını aldım söylenmedi verilmedi de ünivtenin verdiğini şimdi duydum
alan varmış demek ki .

hocam bi
Evet vermişti puanlarınızın ingilizce olarak karşılıklarının yazdığı bir belge
siz kendiniz mi istediniz onlar mı verdiler hocam ve ben ünivtenin erasmus sayfasından baktım 2004 ten beri veriliyormuş bu belge neden diplomalar alınınca söylenmiyor

kamuyocu

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
diplomayla birlikte verilmişti bütün belgeler büyük bir zarf içinde teslim edildi.

kamuyocu

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ayrıca gidip öğrenci işlerinden alabilirsiniz bunda bir sıkıntı çıkaramazlar ama bizzat gitmeniz gerekli

a
Ayrıca gidip öğrenci işlerinden alabilirsiniz bunda bir sıkıntı çıkaramazlar ama bizzat gitmeniz gerekli
arıyorum hocam ilgilenilmiyor biz bilmiyoruz diyorlar yeni geldim ben diplomanın aslını yeni aldım üniversite ve bulunduğum il farklı yerlerde daha 3 gün önce diplomayı aldım ama verilmedi ben de şimdi öğrendim bunu

kamuyocu

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Onu ayrıca transkript şeklinde düzenleyebiliyorlar diye biliyorum ama bunu bilmemeleri ilginç yıllarca o işi yapıp da böyle bir belge verildiğini bilmemek mümkün değil

kamuyocu

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
h

ocam arıyorum ben ek diploma bilmem felan diyor tam 12 numaraya bağlattılar ilgilenmiyorlar gitsem de hazır ellerinde var mı onu bile bilmiyorum onun için de git gel yapmak istemem
Çok gerekli bir belge mi derseniz yapacağınız işe göre değişir eğitiminize yurt dışında devam edecekseniz gerekebilir ama çoğu memurlukta aranmayacak belgedir. Önemli olan diplomadır. Ama elde bulunmasında fayda var tabi.

Çok gerekli bir belge mi derseniz yapacağınız işe göre değişir eğitiminize yurt dışında devam edecekseniz gerekebilir ama çoğu memurlukta aranmayacak belgedir. Önemli olan diplomadır. Ama elde bulunmasında fayda var tabi.
aradım konuştum bu belgeyi herkese vermiyoruz diyorlar ama üniv sitesinde tüm mezunlara verilir deniliyor ve ayrıca yurt dışına çıkışını belirt felan diyorlar alacaksan anadolu üniv açıköğretim fakültesi mezunlarına da verilmiş bu belgeler

kamuyocu

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
aradım konuştum bu belgeyi herkese vermiyoruz diyorlar ama üniv sitesinde tüm mezunlara verilir deniliyor ve ayrıca yurt dışına çıkışını belirt felan diyorlar alacaksan anadolu üniv açıköğretim fakültesi mezunlarına da verilmiş bu belgeler
bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok herkes alabilir bu belgeyi ne demek yurt dışına çıkışını kanıtla siz bence bir dilekçe yazın öğrenci işlerine iletin bu belgenin düzenlenmesine dair öyle daha uygun olacaktır.

il
bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok herkes alabilir bu belgeyi ne demek yurt dışına çıkışını kanıtla siz bence bir dilekçe yazın öğrenci işlerine iletin bu belgenin düzenlenmesine dair öyle daha uygun olacaktır.
dışından nasıl dilekçe yazcam aynı gün verilmez mi bu belge