MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık'tan iibflilere Destek

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
yine muhalefetten gidiyoruz hadi hayırlısı

yuppi26

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Bölüm
İşletme
muhalefetle zaman kaybediyoruz. üstelik ters tepme durumu var. ben anlatamadım. :(

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
bengütürk ün akşama kadar tek işi hükümeti karalamak. bizim üstümüzden siyaset yapılmasın biz kaybediyoruz sonunda. bizi saiyasetin ortasına çekmemeliler isteğimiz sadece hakkımız olan kadrolar

Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
Eldekileri kaybetcez. Kadro artarsa millet mhp chp sayesinde diycek. Soyliyim kadro artmaz boyle

mantik35

Yeni Üye
Adamlarin bize neden kadro vermedikleri belli :) sizi ayakta alkisliyorum. Bu matikla giderseniz degil 2014,2016 da bile istediginiz kadroyu goremezsiniz :) ayrica dikkat edin eldekinden de mahrum kalmayin

kübra bytl

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaslar sonucta amac bi şekilde farkındalık yaratmak değilmiydi ne sekilde oldugu ne farkediyo anlamadım ben twitterdan da bi çok akpli chp li ve mhpli bakanlara yazıldı mail ler atıldı ee sonuc mhp li bi bakan dönmüş etiketçilikle bi yere varılmaz bence bi de bu acıdan bakın birileri bizi görücek insallah a ya da b parti umrumuzda değil

Jelibon

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Neden bir Akp mv değil de Mhp mv bizi konuşacak?Düşündük mü?Adam üzerimizden siyaset yapacak...Keza Bengütürk de öyle.Emek veren arkadaşlara lafım yok ama biz hükümete derdimizi anlatmalıyız.Yönlendirmelerimiz bu yünde olursa bir şeyleri o zaman başarabiliriz...

benguturk bencede cok kotu fıkır,gecen sene bu anlamda fazlasıyla adımlar atıldı,bence maliyeyi kaybetmemızın sebebı buydu,bu durumu artık lehımıze cevırmemız gerekıyor..

saralzade

Aktif Üye
arkadaşlar, Alim Işıklarla,özgür kayalarla,muharrem incelerle,faik tunaylarla bu işlerin yürümeyeceği bellidir ve de 2012-2014 döneminden ispatlıdır. Adamların bizi savunduğu kanallara bir bakın benguturk ya da halk tv...biri chpnin biri mhpnin..bizi hakkımızı savunacak kanallar a haber-atv..gibi hükümet yanlısı kanallar olmalıdır. diğerleri bizi siyasi çıkarları doğrultusunda malzeme yapıyor ve de bundan bir şey çıkmaz...varsa iktidar yoksa da iktidar..hakkımızı savunan muhalefet partileri yüzünden tarihte ilk kez maliye de 4001e geçti....lafın tamamı deliye anlatılır demişler:):)daha farklı...hükümete sempatik gelecek argümanları bulalım..hele de genel seçim arefesinde...saygılar