Millete zamlar,atama sözleri... İiibf'ye seçim yatırımı bile yok

İibf'ye yeteri kadar kadro gelir mi?

• Kullanılan toplam oy
    36

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Vala bizim oylardan eminler sanırım arkadaşlar ne dersiniz? Sağlıkçılara zam geldi,eğitimcilere 47bin kadro.Haberleri izleyemez oldum sinir harbi yaşıyorum :acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr:

biibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Balıkesir Ünv.
Bölüm
İşletme
Yeterli kadro gelecegini dusunmuyorum acikcasi. Ailemde dogup buyudugum sehirden yazlik kasabaya tasindilar. kisin terkedilmis sehir gibi. Bir allahin kulu yok. Psikolojim bozuldu yalnizliktan. Tek umudum bi yerlere atanip lanet sehirden kurtulmak. akil sagligim icin allahim noooooluuuurrr su iibflilerin yuzunu guldur. Beni de hayirli bi is ile su lanet sehirden kurtar.

Madame Bovary

Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yeterli kadro gelecegini dusunmuyorum acikcasi. Ailemde dogup buyudugum sehirden yazlik kasabaya tasindilar. kisin terkedilmis sehir gibi. Bir allahin kulu yok. Psikolojim bozuldu yalnizliktan. Tek umudum bi yerlere atanip lanet sehirden kurtulmak. akil sagligim icin allahim noooooluuuurrr su iibflilerin yuzunu guldur. Beni de hayirli bi is ile su lanet sehirden kurtar.
Amin amin herkeste benzer manzaralar mevcut :/ Umarım bir adalet sağlanır çok bunaldım bende

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Su an ki durumda hic belli olmaz diyorum.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Seçenekler bana da yetersiz geldi. Orta ayar bir seçenek eklerseniz oy vereceğim :)

Madame Bovary

Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Vay 10 kişi yeterli alım olur demiş :D Yeterli alım olmazsa o 10 kişiyi bulucam :D :kyfmyrn::kyfmyrn::kyfmyrn:

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Valla artık algı değiştiği için eski kadroları mumla arar olduk o yüzden eski haziran kadrosu 1781 i çok kadro kategorisine koyuyorum ve oyumu ne çok ne az orta halliden yana kullanıyorum :) 1000-1500 arası...

Madame Bovary

Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Orta halliye de razıyım inanın 84,6 gibi bir puanla açıkta kalma riskim var 1500 alım olursa muhtemelen atanırım gibime geliyor yada bana öyle geliyor bilemiyorum :( :agla:

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
yeterliden kasıt kim için yeterli 60lar mı 70ler mi 80lermi nedir yani o da var çok muğlak :/

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Bi iibf bi maden işçileri hem haklı hemde mağdur bu ülkede. Yazık hala.paralarını alamamışlar. İşlerinden olmuşlar. Ankaraya gitmişler herkes haklısınız demiş ama icraat yokmuş. Hala vaad edilen yardimlar bile gitmemis

"Betimleme tapatalktan bildiriyor."

Madame Bovary

Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bi iibf bi maden işçileri hem haklı hemde mağdur bu ülkede. Yazık hala.paralarını alamamışlar. İşlerinden olmuşlar. Ankaraya gitmişler herkes haklısınız demiş ama icraat yokmuş. Hala vaad edilen yardimlar bile gitmemis

"Betimleme tapatalktan bildiriyor."
Nisan atamaları da yalan oldu ne ne diyim bilmiyorum artık :(