ESKİ İLAN Milli Savunma Bakanlığı Memur Alımı İlanı

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
sabah ilk bu haberi görüp sevinçle baktım boşa heveslenmişim :) 4418 iktisadi idari bilimler programı mezunu olma şartı var. yapın şunu iibf mezunu olmak bizde başvuralım. çekodan alım yok.
önlisantan ,maliye ve uluslararasından alıyo

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
İşletme
sabah ilk bu haberi görüp sevinçle baktım boşa heveslenmişim :) 4418 iktisadi idari bilimler programı mezunu olma şartı var. yapın şunu iibf mezunu olmak bizde başvuralım. çekodan alım yok.
önlisantan ,maliye ve uluslararasından alıyo
iktisadi ve idari bilimler programı denen şey iibf'den farklı bir branş mı? işletmeciler, iktisatçılar başvuramaz mı?

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
iktisadi ve idari bilimler programı denen şey iibf'den farklı bir branş mı? işletmeciler, iktisatçılar başvuramaz mı?
anladığım kadarıyla öyle bi bölüm varmış. ilanda hem bölüm hem kod vermişler. maliyenin uluslararasının,diğer önlisansların hem ismi hem kodu var

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
Hocam telden giriyorum da acamadm yorumlarda vhki icin sdece erkek mi yaziyms

Veron

İcra Memuru İzmir
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
4418 kodu nedir arkadaş ya, kim bu koddan mezun olanlar?

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
4418 kodu nedir arkadaş ya, kim bu koddan mezun olanlar?
Eğer şu brans sıralamasındaki 9319 kodlu İktisadi ve İdari Bilimler Programını kastediyorlarsa adam yok ki arkadaş o bölümde benim üzerimde bile Türkiye'de 2 kişi var :)

Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
biz İİBF'liyiz diye geziyoruz ama bizim haberimiz yok onlar nerden duymuşlarki öyle bölüm olduğunu

Veron

İcra Memuru İzmir
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
KPSSP3 Puan Türünde 81,07769 puan ile İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER PROGRAMLARI alan(lar)ında 10. sıradasınız. (9319 kodu) bu bölümden mezun yok sanırım nasıl oluyor bu iş...

Marjinal iibfli

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
kısaca sizi (iibf mezunu ) almayacağız demek istiyarlar heralde

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Vay Arkadaş Askeriye de olmasa uluslararası ilişkiler mezunu olduğumu hatırlayamacagim :)
bizim bölümle alakalı b grubundan alım yapan nadir kurumlardan :) Ben bir kara kuvvetlerinin uzman sivil memurluğunda bir deniz kuvvetlerinde bir de bunda gördüm bizzat bölümle alakalı bir birimde çalıştırılma durumunu :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
bizim bölümle alakalı b grubundan alım yapan nadir kurumlardan :) Ben bir kara kuvvetlerinin uzman sivil memurluğunda bir deniz kuvvetlerinde bir de bunda gördüm bizzat bölümle alakalı bir birimde çalıştırılma durumunu :)
Deniz Kuvvetlerini kaçırdım ya:( kkk de yedeğiz sahil güvenliğe başvurdun mu?

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
sanki iktisadi idari bilimler fakültesi demek istemişler hatala 4418 program demişler. 4418 de mezun yok
ne saçma şey

beren27

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
arkadaşlar sonuç ne başvurabiliyor muyuz,eğer yanlışlık varsa arayıp düzelttirebilir miyiz,off ne çok sordumo_O

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
kkk'da sen de mi yedeksin :) ben 7. yedektim sen kaçıncı yedeksin peki :) sahil güvenliğe başvurmamıştım.
Ben yedek numaramı söylemek istemiyorum:) sittin sene sıra gelmeyecek te belki mucize olur dedik. Sahil e Başvur ama devam ediyor. Acil Destek Uzmanı alıyor 1 kişicik:)

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ben yedek numaramı söylemek istemiyorum:) sittin sene sıra gelmeyecek te belki mucize olur dedik. Sahil e Başvur ama devam ediyor. Acil Destek Uzmanı alıyor 1 kişicik:)
valla askeriye ile ilgili olan alımlardan vs midem bulandı sırf beş günde mevki hastanesinde yaşadığım yetti bana, başvuracağımı pek sanmıyorum :)

iibfmaliye

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Maliye
6 katı mı alıyor mülakata ?