Milli Takım ve İİBF İlişkisi

Konu, 'Eğlence-Genel Konular' kısmında qwert27 tarafından paylaşıldı.

1. qwert27

qwert27 Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    93
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Gaziantep Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Milli takım 2016 Avrupa Şampiyonası Elemelerinde 3 maçta topladığı 1 puanla grup sonuncusu ve önümüzdeki maçlara bakıyoruz deyip umutlarını sürdürmekteler biz İibflilere verilen 199 kişilik kadro ile önümüzdeki atama umutlarına yelken açtık...

TAKIM Puan
    1[​IMG] İzlanda 9
    2[​IMG] Çek Cumhuriyeti 9
    3[​IMG] Hollanda 3
    4[​IMG] Letonya 2
    5[​IMG] Kazakistan 1
    6[​IMG] Türkiye 1

ksk_lee_burak ve CANER bunu beğendi.
  2. chaborz

chaborz VİP Üye

Ödül Puanları:
    218
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    ve o milli takimin teknik direktoru yillik 3,5 milyon euro para kazaniyor..

zaten futbolu ve benzeri seyleri hic anlamam. hic bir sey uretmeden, insanliga hic bir katkida bulunmadan dunyada en cok para kazanan insanlar...

ama benim gokdelenler insa eden isci kardesim asgari ucret bile zar zor alir.. o asgari ucret ki aclik sinirinin altinda bir asgari ucrettir...
    pisligimizi toplayan copcu kardeslerim asgari ucret alir.. ki onlar 2 hafta isini yapmasa hastaliktan kiriliriz hepimiz...
    cok pis bir dunya bu be...

3. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    güncel

4. chaborz

chaborz VİP Üye

Ödül Puanları:
    218
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    neden güncel sevgili adminim :)

futbol uyuşturucudur
    futbol fukaranın gasp edilen ekmeklerinin üç beş cambaza peşkeş çekilmesidir..

5. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    bu yorumdan "Milli takım 2016 Avrupa Şampiyonası Elemelerinde 3 maçta topladığı 1 puanla grup sonuncusu ve önümüzdeki maçlara bakıyoruz deyip umutlarını sürdürmekteler biz İibflilere verilen 199 kişilik kadro ile önümüzdeki atama umutlarına yelken açtık... " dolayı güncel dedim.
    Gözümün önünde bulunsun diye

6. chaborz

chaborz VİP Üye

Ödül Puanları:
    218
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    videodaki tomarlara ve lüks arabaya sahip olsaydım ve kendinden başkasını düşünmeyen narsist bir pislik olsaydım ben de takımım 1 değil eksi puanlarda olsaydı da umudumu sürdürürdüm

7. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    karakter parayla satılmıyor, parayla satılıyor olsa ellerindeki paranın gücünü kullanırlardı ;)
    ilyas salman'ın mı kemal sunal'ın mı hangisinin olduğunu hatırlamıyorum ama bir türk filmi vardı. Ondaki futbolcu yeteneğine güvenip başlarda güzel paralar kazanınca bunlar gibi vur patlasın çal oynasın dolaşıyordu zamanla alkolik olup yeteneğini de kaybedince eksiye düşmüştü.
    Varsın şımarsınlar(!), dağılsınlar(!), dağıtsınlar(!) yetenekleri ölçüsünde varlar, iki gün sonra bir rahatsızlıkları olmayacağının kimse garantisini veremez. Ayna grubunun solisti Cemil o kadar yetenekliydi, kendine o kadar güveniyordu ama o da dağıldıktan sonra alkolik bir şekilde sıfır olarak gitti.

chaborz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş