MİSAFİR ARKADAŞLAR Bİ ZAHMET OKUYUN

yuppi26

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Bölüm
İşletme
üye olup giriş yaparsanız ve çalışmalarımıza katılırsanız memnun oluruz !!!

sadece okuyup çıkmak yeterli olmuyor kadro mücadelesi için :cool:

Arkadaşlar iibf'lilerin atanması ile ilgili olarak ardahan millet vekili Enser öğüt konuyu meclis kürsüsüne taşıyacak sözünü aldım, telefonunuda aldım. Vekil bey benden bu konuda kapsamlı bir çalışma istedi. kendisi Gazze'ye gidecekmiş Gazze'ye gitmeden meclis kürsüsünden dile getirebilirim ama konuyu araştırmak için vaktim yok dedi. Atama bekleyen ne kadar mezun var? her yıl nekadar alım yapılıyor? şikayetiniz nedir? önerileriniz nedir? kapsamlı bir çalışma gönderin meclise taşıyacağım dedi. Bu konuda kapsamlı çalışma yapmak lazım yardımcı olursanız sevinirim. Vekil beyin siciline bakarsanız bunu meclise taşıyacağını görürsünüz yardımcı olun...

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar iibf'lilerin atanması ile ilgili olarak ardahan millet vekili Enser öğüt konuyu meclis kürsüsüne taşıyacak sözünü aldım, telefonunuda aldım. Vekil bey benden bu konuda kapsamlı bir çalışma istedi. kendisi Gazze'ye gidecekmiş Gazze'ye gitmeden meclis kürsüsünden dile getirebilirim ama konuyu araştırmak için vaktim yok dedi. Atama bekleyen ne kadar mezun var? her yıl nekadar alım yapılıyor? şikayetiniz nedir? önerileriniz nedir? kapsamlı bir çalışma gönderin meclise taşıyacağım dedi. Bu konuda kapsamlı çalışma yapmak lazım yardımcı olursanız sevinirim. Vekil beyin siciline bakarsanız bunu meclise taşıyacağını görürsünüz yardımcı olun...
bu güzel bir haber o zaman sana sorunları sıralayalım sende kendine not çıkarabilirsin

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Gün içinde malesef haberimiz olmadı twitter etkinliğinden
Bilmiyorum çok mu zor olur ama maille bilgilendirme gibi bi sistem olsa faydası olurdu diye düşünüyorum

Dostum vekil bey benden mail bekliyor şuan hazırlamam gereken bir seminer çalışması var yüksek lisans öğrencisiyim kusura bakmayın bana bu konuda vekil beye sunacagım bir rapor hazırlayabilirseniz forum olarak minnettar kalırım ayrıca facedeki ibbfliler sayfası adminine durumu izah edip vekil beyin telefon numarasını gönderdim umarım tüm iibf liler için hayırlı sonuçlar verir..

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar Emrah arkadaşımızın bahsettiği konu ile ilgilenen oldu mu acaba bizi de bilgilendirebilir misiniz ?