Monotonluktan kurtaracak fikirler

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Selam arkadaşlar işe git eve gel vs vs hergün aynı şeyler :) Neler yapabilirim halk eğitim kursları falan düşünüyorum ama :)
Kitap önerisi,kurs önerisi,hobi vs siz neler yapıyorsunuz :)

Börükan

58'
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Selam arkadaşlar işe git eve gel vs vs hergün aynı şeyler :) Neler yapabilirim halk eğitim kursları falan düşünüyorum ama :)
Biz henüz o kadar monoton olamadık madam atanınca düşünürüz :D

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Site ile ilgileniyorum :)

Blog yazarlığı olabilir. Sizin içinde Meslek edindirme kursları iş ile genelde çakıştığından mümkün olmuyor.

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Site ile ilgileniyorum :)

Blog yazarlığı olabilir. Sizin içinde Meslek edindirme kursları iş ile genelde çakıştığından mümkün olmuyor.
:D evet kursların çoğu sıkıntılı evde yapacak bişeyler düşğnüyorum ama bilemedim ki :D

ilk-ay

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Bloglar güzel oluyor kullandığın şampuanlar kremler makyaj malzemeleri yorumlayabilirsiniz :) bizde faydalanırız

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bence monotonluğun en büyük nedeni amacın, hedefin olmamasıdır. Kendinize ufak hedefler koyun. Örneğin, 2 ay içinde yakın Türkiye tarihini öğreneceğim ya da bir yabancı dili orta düzey konuşacağım.
Hobiler edinin. Mesela bir oyunu iyi düzey oynamayı öğrenin(zaman kontrolü olmak şartıyla) ya da bir enstrümanı çalmayı öğrenin. Halk eğitimde ebru sanatı kursları var. Ona gidebilirsiniz.
Takip ettiginiz dergiler, yazarlar olsun. Hatta youtuber bile olabilir.
Yardım dernekleri, gönüllü çalışmalar ile bağlantı kurun. Bos vakitlerinizde oralara uğrayın.
Sadece roman okumayın, öğrenmek bilgi edinmek içinde kitaplar okuyun. Şiir ezberleyin.
Televizyon izlemeyi, face'de boş vakit geçirmeyi bırakın. Tabir yerindeyse başınıza tatlı dertler,sorunlar açın. Sonra da onları çözmeye çalışın.

Allah(svt) bize de kazanmayı nasip etsin. Bizde sizin gibi monotonluktan kurtulmak için uğraşalım :D:harika:

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Yabancı dilde uğraş olabilir. Çalışan biri için ideal, Kursları daha esnek saatli ve hafta sonuda var.

Yagmurzamanı

pencereyi kapama, gök dolabilir içeri...
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İktisat
Hocam ahşap veya seramik boyama yapabilirsiniz, çok güzel kafa dağıtıyor, hatta kurslarına giderseniz daha profesyonel boyama yaparsınız:harika: