msb uzman alimi

ecemnazz

Yeni Üye
Arkadaşlar sonuclar bugun aciklanacakti ama ben goremiyorum bilen carsa link atabilir mi

yeşilelma

Aktif Üye
Bölüm
Maliye
Evet ben de sonucu bekliyorum ama. Tarifsiz bi aci yasaniyor bugun ulkemiz de. Gecikmesi onunla ilgilidir diye düşünüyorum.

zılo

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben sıralamaya girdim fakat başvuru onyayının çıktısını almadım şimdi bulamıyorum linkini aldım ama açılmıyor ne yapmam lazım yanımda götürmem lazım bilginiz varsa rica?

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
slm arkadaşlar ben sıralamaya girdim fakat başvuru onyayının çıktısını almadım şimdi bulamıyorum linkini aldım ama açılmıyor ne yapmam lazım yanımda götürmem lazım bilginiz varsa rica?
mail adresinize gelmedi mi başvuru linki?

zılo

Yeni Üye
bişey gelmedi mail me başvuru onayı çıkttısı lazım galiba gümbürtüye gidecem gene

zılo

Yeni Üye
yok işte bulamıyorum istersen sende bi baksan msb personel alımı başvuru onayı belki sen bulabilirsin ?

ecemnazz

Yeni Üye
Evet yaa bende baktum simdi basvuru yaptiktan sonra rapor u da goturecekmisiz yanimizda yokki nereden bulacagjz simdi sinava giremeyecekmiyiz

zılo

Yeni Üye
başvuru talep formu var bende lazım olan başvuru onayı işte o sorun artık yarın arayacam umarım bi sıkıntı olmaz ne deyim