Muayene Memurları Paylaşım Platformu (Genel)

Konu, 'Gümrük ve Ticaret Bakanlığı' kısmında beko42 tarafından paylaşıldı.

1. beko42

beko42 Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    43
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    arkadaşlar şöyle bi bakındım ama bu konu gibi bir konu bulamadım forumda o yüzden başlık açıyorum.

10 günlük aday muayene memuru olarak birçok konu hakkında somut ve soyut bilgiler edindim/edindik. gerek istanbul gerek türkiyenin her tarafından muayene memuru arkadaşlarımla burada soru cevap ya da paylaşımlarımızı yaparsak epey güzel olur çünkü internet denilen bilgi çöplüğünün içerisinde muayene memurları hakkında bilgi yok güncel bilgi ise hiç yok. hem böylelikle bölgeler arası farklı uygulamaları da analiz etme şansımız olur.

elimden geldiğince ben de sorularınızı cevaplamaya çalışırım.

mervenil bunu beğendi.
  2. serdar

serdar Yeni Üye

Ödül Puanları:
    3
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Karadeniz Teknik Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    üstad sen şimdi ne yapıyorsun malum eğitim falan almadık bu işte çetrefilli bir iş eğitime kadar ne yapacağız merak ediyorum doğrusu.

3. beko42

beko42 Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    43
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Hocam düne kadar bölge müdürlüğündeydim. Dün yerlerimiz belli oldu. P.tesi yeni yerlerimizde başlayacağız. Eğitime kadar yapacağımız işi bağlı olduğumuz gümrüğün müdürü belirleyecek. Muhtemelen evrak kayıt vs gibi işlerde çalışacağız.

Zaten imza yetkimiz ve kaşemiz olmadığı için muayene memurunun yaptığı işleri adaylık bitinceye kadar yapamicaz.

Sayfayı Paylaş