Mücadele Grupları Neden iibfliler.net'e Gelmez ?

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında İİBF tarafından paylaşıldı.

1. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Geçen dönemde dikkatimi çeken bir durumdur. Her türlü yardım talebinde bulunulur elimizden geldiğince, tüm iyi niyetimizle destek ve yardımcı olmamıza rağmen... Ne yazık ki aynı platformda toplayamıyoruz bu kitleyi...

Biz hep dışında kalıyoruz daha sonra ve bizden bir şeyler bekleniyor.

Platformu geliştirmek için çabalarımız var. Ancak İnternet işleri para toplayarak değil reklamla olur. Reklam içinde hatırı sayılır bir kitleye ihtiyaç duyarsınız.

Malum memur siteleriyle kıyaslanıyoruz rekabet etmeye çalışıyoruz trilyonluk platformlarla... Bütün engellemelerine rağmen gelişmeye çalışıyoruz. Nedense hep masraf kısmı bize kalıyor sonunda...

Bütün mücadele gruplarına sesleniyorum A grubu, B grubu, vergi müfettişi adayları, kaymakam adayları vs. farketmez... Bu grupların bilmesi gereken bir şey var ki... Taşıma suyla değirmen dönmez... Onların maddi olarak destek görmesi için öncelikle bu platformun desteklenmesi lazım. Yoksa biz kendi masraflarımızla ilgilenmek durumunda kalırız.

Çeşitli platformlarda örgütlenmeye devam ettikleri sürece bu ses kısık çıkmaya devam edecek... Ama eğer bir sirkülasyon sağlamak istiyorsak... Bütün İİBF'lileri tek çatı altında toplamalıyız...

Yoksa bölünür ve her sene örgütlenmeye mecbur kalırız.

Jüpiter, Yelken, Tgb06 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. yurci

yurci Son Mülakat Bükücü :)

Ödül Puanları:
    43
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    sanırım facebook en hareketli yer o yüzden olmalı.
    doğru olan bir yerde toplu şekilde hareket edilmesi ama bu konuda pek başarılı değiliz.

3. Michael Scofield

Michael Scofield Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    138
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Maliye
    Ben sırf bu nedenle aldığım fake twitter adreslerinin infosuna bu sitenin adını yazıyorum. Millete "80 puana memurluk gelir mi?" tadında platformlar lazım.

Kafkaslı ve peter keating bunu beğendi.
  4. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    sınav sonrasında mucadele ıslemlerı baslatılmısken defalarca soyledım forumdan kopulmasın dıye ama yok ılla face dıyenler nedenıyle ugranılmıyor! Facede de kım ne yazıyor bellı degıl gonderıler bırı begenmedıkce ve yorum yazmadıkca asagı kayıyor ucup gıdıyor! forum es gecılmemelıydı!!!

Kafkaslı bunu beğendi.
  5. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    Bir kaç gün öncesine kadar face.nin başarılı gittiğine inanıyordum ama fazlaca kopuk gidiyor herkes başına buyruk. Konuştuğum birkaç kişide de birlik olma mesajı alamadım çok da üzüldüm. Keşke herkes forumda birleşebilse ama zor bu saatten sonra

6. iktst

iktst Üye

Ödül Puanları:
    8
    Neden gelsinler ki gelenlere ne gibi bir yardımınız dokunuyor ki, ilk üye olduğumda yazmıştım zaten bu siteden bir şey olmaz diye, çekirdek kadro bir garip, dışa kapalı, yardım-iş odaklı değil, incir çekirdiğini doldurmayacak adam ben herkese cevap vermem diyor arkadaş sen kimsin, nimetten mi sayıyorsun kendini, bu tip kişiler yönetici şu bu vs. yaparsanız dışarıdan gelen adam girer kaçar. Google'da arama yap diyen adamların olduğu siteye kimse gelmez, gelenler çoğalmazsa bütünleşme de olmaz bütün iibf'liler adına. İibf'lerin bir şanssızlığı da kendilerine ait adam akıllı bir paltform yok burası da o eksikliği karşılayacak yapısı yok. Mesaj, üye sayısı artmalı ki sitenin adı duyulsun sayı artsın bu da insanların merak ettikleri şeyleri onlara açık açık anlatmakla, yardım etmekle, üretmekle olur, ne dinliyorum başlığında şarkı paylaşmakla değil, memurlar.net daha yararlı şu an forumundan bahsediyorum. İyi şeyler yapsa da buranın olacağı budur, iten bir yapısı var bu sitenin insanları, öyle olmasa zaten patlama olmuştu şu ana kadar.

7. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Ne biliyorsunuz ki desteklemediğimizi söylüyorsunuz ? Eleştirilerini yaparsınız anlarım ama birşey bilmeden ne faydanız oldu ne yaptınız demek verdiğimiz emeğe saygısızlık...

Yinede eleştirileriniz için teşekkür ediyorum. Geliştirilebilmesi için platformun çalışmaya devam edeceğiz.

Yelken bunu beğendi.
  8. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    Kendi adıma cevap veriyim çünkü yönetici kadroya laf söylemişsiniz söylediklerinizin ucu bana da dokunuyor
    1- Bütün konuları okurum soru görmüşsem ve cevabını biliyorsam cevap veririm,herkes aynı olmak zorunda değil malumnet editörleri ile kıyaslama yapmışsınız ama o malumnet editörleri sağolsun(!) o forumdaki üyeleri insan yerine koyup cevap bile vermiyor.
    2- Googledan arama yap diyen adam sözünle kimi kastettiğini bilmiyorum ama eğer birisi bir şeyi sormuşsa googledan linki kendim bulur paylaşırım
    3- Diğer sitede kaynaklar, bilgiler oraya üye olanların paylaşımları ile çoğalıyor gökten zembille inmiyor o kadar kaynak döküman. Burada insanlar kaynak paylaşmaktan bile çekiniyorsa bu sorunu yönetici kadroda değil üyelerde arayacaksın.
    4-Şuan ne dinliyorum başlığında şarkı paylaşmak konusuna değinmişsin ama o başlık forumun sohbet alt başlığı içinde yani mücadele ile alakası yok. Malumnetin sohbet forumuna girip bakın ne iğrençlikler var ondan sonra nedense mücadele eden herkesin gözüne batan o başlığımıza laf söyleyin.
    5- Mücadeleci arkadaşlar siteye admin yapılıyor ama ne hikmetse kendileri ortadan kayboluyor.Onlar kaybolunca da burada mücadele etmek için birşeyler bekleyen insanların şevki kırılıyor.

incir reçelim ve Yelken bunu beğendi.
  9. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    Sen hala kaşınıyorsun anlaşılan. Bu mesajı tesadüfen gördüm. Sen kendini ne zannediyon. Tüm site emrine amade mi olsun. Forumda yetkili yada yönetici değilim canımın istediği konuya yazarım. Lisans mezunu olmuşsun ama kafa bazı şeylere hala basmıyor demek ki. cevabı verilen sorularda cevabın verildiğini bile anlayacak durumda değilsin. Millete akıl vereceğine öğren birşeyleri sen yardımcı ol. Yırtık dondan fırlar gibi her başlığa aynı şeyleri yazıp duruyorsun.

Forum herkese açık o yüzden senin gibileri de çekmek zorunda kalıyoruz.

Yelken bunu beğendi.
  10. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    reçel arkadaşın dediği incir çekirdeğini doldurmayacak kişi sen miydin :)
    İyi de sen yönetici olmadığın halde herkesin sorusuna cevap vermeye çalışıyorsun

Son düzenleme: 3 Eylül 2014
    Yelken bunu beğendi.
  11. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    Daha önce bir başlıktada böyle yapmıştı. soruya cevap vermeme rağmen algılayamadığı için hala tırı vırı ediyor. tüm forum emrine amade. aşevi zannediyor herhalde burayı her gelene yemek servisi yapar gibi bilgi servisi yapıyoruz sanki. Forumda bilgiler mevcut biraz araştır içinden çıkamazsan zaten biz gerektiği yerden bildiğimizi cevaplıyoruz. ama dün foruma gelmiş, forumda cevabı olan bir soru soruyor ki bu adam birde lisans mezunu. armut piş ağzıma düş diyor sanki babasının uşağı var da peşinden koşacaz

ağlak adam foruma gelirse böyle oluyor

Yelken bunu beğendi.
  12. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    aldırmayın arkadaşlar bazıları sadece bunu yapabılıyor bu forumda adam akıllı yazan herkes bıldıgı kadarıyla herkese yardımcı olmaya calısan ınsanlar dıgerlerı dunden bugune gelıp ahkam kesmeye baslayan arkadaslar bıraz daha saygılı olurlarsa daha ıyı olur forumumuz ıcın!

incir reçelim bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş