Mücadele için Afişler ve Diğer Görseller

kardeşim bırakın şu öğretmenlerle kıyas olayını.her zaman dediğimi tekrar edeyim.devlet sana der ki öğretmen alıyorum çünkü ihtiyacım var ama idari memura ihtiyacım yok...bitti...yahu adam ihtiyacı olmayan adamı neden alsın.öğretmen kıyasını geç.en büyük sorun 2 yıllıkların bizim yerimize tercih edilmesi.buna yoğunlasın...

abdul

Yeni Üye
AKP'li vekil sayısı 313. Verilen Bakanlık sayısı 25. Oran yaklaşık % 8. Sanki Samanyolu Galaksisini yönetiyorlar.

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
kardeşim bırakın şu öğretmenlerle kıyas olayını.her zaman dediğimi tekrar edeyim.devlet sana der ki öğretmen alıyorum çünkü ihtiyacım var ama idari memura ihtiyacım yok...bitti...yahu adam ihtiyacı olmayan adamı neden alsın.öğretmen kıyasını geç.en büyük sorun 2 yıllıkların bizim yerimize tercih edilmesi.buna yoğunlasın...
öğretmen alımını istese ücretli ile de yapar ama onu yapmak yerine öğretmenlerin baskısından dolayı kadrolu yapıyor, İİBF'nin atanacağı kadrolara da istese kadrolu alım yapar ama İİBF'lilerin baskısı olmadığı için kadrolu yerine taşeron vasıtasıyla alım yapıyor.
İİBF'liler olarak hâlen kendi sorunlarımızı dile getiremiyorken tabiki kadro vermez.

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Bu ülkede doğmaktan nefret ediyorum.

Kadro sayısı bile haraçmezat meselesi, planlama 0 ve ağlamayana meme maalesef yok.

27 yaşımdan sonra cazgırlık mı yapayım bıktım artık ya...

Hiçbir biçimde vermiyorlar, yok oğlu yok.

En çok haksızlığa uğrayan biziz oysaki!

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Sizlerden çok kısmında ara virgül olacaktı, aman yanlış anlaşılmayalım. :)

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Sizlerden çok kısmında ara virgül olacaktı, aman yanlış anlaşılmayalım. :)
Olur mu yahu öyle şey? Bugün Faruk Çelik'e tweet attık. Kendisine bol bol anti önlisans proparagandası yaptım ve kurumların mağdur olmaması için bizden almaları gerektiğini belirttim. Belki danışmanlar bir şeyler der. 75 alıp atanan İİBFli kurumu asla bırakmaz ama 90'la atanan fefçi bırakır gibilerinden örnekler verdim. Bu konuda bir düzenleme yapılsa kurum değiştiremeseler çok rahat ederiz.