MÜCADELE İÇİN İLK ADIMLARI ATALIM ARTIK

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında cmdn tarafından paylaşıldı.

1. cmdn

cmdn İyi Bilinen Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar zaman fazla geçmeden kılavuzlar açıklanmadan , bizler gerekli mücadelemizi verelim sonra ah vah etmeyelim.
    Mağduriyetimizi dillendirip gerekli merciilere ulaştırıp istediğimizi almak için uğraşalım.Başıma buyruk bir şey başlatmak istemem yöneticilerde bu yazıyı dikkate alırsa ben elimden geldiğince mücadelenin içinde olup İİBF forum içinde örgütlenip ''TWİTTER , MAİL , FACEBOOK ve VEKİLLER İLE GÖRÜŞME'' bunlara elimden geldiğince dahil olmaya çalışacağım.

Gerekli materyallerimizi toparlayıp sağlam bir savunma ve mücadele gerekli bizler için ..
    Şimdi ilk adım olarak bunu atalım ve TWİTTER içinde bir örgütlenmeye başlayalım herkes TWİTTER adreslerini yazar takibe alırsa orasını birazda olsa hallederiz.Sonra mail olarak liste hazırlarım ben bu başlık altına atarım her vekil sadece bir kısmı değil çünkü ters tepiyor.Gazeteci haberci yaz döneminde haber olanakları biraz daha azalıp magazine dönüyor dünya gündemi yoğun ama ülke gündemine girmeye imkanımız artmış durumda.
    Yöneticilerde buralarda yorumlarda bulunursa Ağustosta yapılacak işlerle beraber paralel şekilde bunlara da zemin hazırlayabiliriz.Şahsi kanaatim budur herkeste hazır azimli iken bu işe bir yerden başlayalım.Örgütlenmeye birbirimiz ile iletişime başlayalım herkes şahsi olarak haberleşeceğimiz her alanda bilgilerini de yorumlara atarsa yöneticilerimizi de bir yükten kurtarır zeminimizi hazırlamış oluruz.Ne kadar fazla olursak birlikte hareket edersek bunu başarma ihtimalimiz artacaktır.

Twitter adresim https://twitter.com/Cemdnzzz
    Face adresim https://www.facebook.com/cem.deniz.9849
    Mail adresim cemiezdad@gmail.com

yuppi26 bunu beğendi.
  2. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    http://www.iibfliler.net/forum/iibf-mucadele-forumu/1797-agustos-icin-iibf-direnisi-10.htmlkonu baslıgı burasıdır burda orgutlenme yapılıyor lutfen sız de oraya dahıl olun ve ıstersenız yetkılerde verılecektır sanıyorum admın tarafından

3. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    şuan hala puanlar falan konuşuluyor takibe aldım orayıda takip ediyorum hani sadece organize olmak için açtım konuyu organize olup daha sonra yapacaklarımızı planlayalım diye .. buradan yazdıklarımı orayada atacağım şimdi ...

4. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    daha ıyı olur bolundukce takıbı zorlasıyor bızler ıcın tek baslık ıyı olur ve gereklı calısmalarda aktıf rol alacaksınız @İİBF ile iletişime geçin lütfen

5. didgurk

didgurk Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    2014 puanım 75,76 kusur sizce atanmam mumkunmudur bölüm maliye :(

6. cmdn

Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bizler de biliyoruz ki B grubu atamaları 83 civarında kapandı geçen sene ancak mücadele verilir yeterli kadrolar istenirse neden düşmesin düşer.Kimsenin umudunu kırmak hakkımız değil bu bağlamda biraz zor gibi ama mücadele vermezsek hiçbir zaman İİBF etkili olamaz kadro alamaz özelde 800-1000 liraya mecbur çalışır.Bu sene olmazsa seneye tekrar hazırlanır insanlar ama önce kadrolar sözler alınmalıdır ki herkesin umudu olsun ..

oflinekpss bunu beğendi.
  7. ksk_lee_burak

ksk_lee_burak VİP Üye

Ödül Puanları:
    43
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Anadolu Ünv.
    Bölüm:
    İşletme

Sayfayı Paylaş