Mücadele için neyi bekliyoruz? 74000 kadro, 50000i öğretmen!

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bütçe komisyonunda başbakan sayın RTE açık açık Şubat 10000, Ağustos'ta 40000 öğretmen ataması olduğunu söyledi. E toplam 74000 kadro açılacağını da zaten kendileri söyledi. Geriye kaç kadro kalıyor? 24000.

Bir pasifleşme seziyorum. Hızla kendimize gelmeliyiz yoksa 2014/1'de de çok büyük acılar yaşanacak. Çok geç olmadan geleceğine sahip çık İİBFli! Geleceğin için bir maili, twiti, telefonu vs. çok görme!

Çoğumuz biliyoruz belki ama sessizlik karşısında hatırlatmakta fayda var!

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
2014/1'den umudunuzu kestiniz mi millet? İnanırsak neden yapamayalım? Biliyorum şartlar çok zor ama İİBF zoru sever. Ama 50 kişi maile, 5 kişi twittera katılarak çok zor bu işler.

mescioglu

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Bu akşam bari bir olduğumuzu gösterelim.. Ya çok zor bişe değil.. Olmayanlar twitter hesabı açsın.. Zaten nasıl kullanılacağını arkadaşlar forumda anlatmışlar.. Altı üstü 2-3 kelime yazıp göndereceksiniz. Bu kadar da üşengeç olmayın..

magdurulsci

Aktif Üye
Mücadele Grubu
her etkinlikte birkaç arkadaş tüm tivit ve rt hakkı dolana kadar uğraşıyo,gerisi hiç ortalarda yok..halbuki çok kişi olsak az sayıda tivitle de daha doğru düzgün sesimizi duyurabiliriz..hakkaten nedir bu pasiflik anlamadım ki! atın artık üstünüzdeki şu ölü toprağını..iş işten geçmeden..

Bu akşam bari bir olduğumuzu gösterelim.. Ya çok zor bişe değil.. Olmayanlar twitter hesabı açsın.. Zaten nasıl kullanılacağını arkadaşlar forumda anlatmışlar.. Altı üstü 2-3 kelime yazıp göndereceksiniz. Bu kadar da üşengeç olmayın..
Arkadaslar ben destek olmak adina twit adresi actim elimden geldigince heryere herkese twit attim.fakat on gundur askidasiniz diyor :(:(
Simdi ne yapmaliyim yeni heap mi acsam bu desifre oldu sanirim :D:D:D
GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

magdurulsci

Aktif Üye
Mücadele Grubu
Arkadaslar ben destek olmak adina twit adresi actim elimden geldigince heryere herkese twit attim.fakat on gundur askidasiniz diyor :(:(
Simdi ne yapmaliyim yeni heap mi acsam bu desifre oldu sanirim :D:D:D
GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
abi açabiliyosan başka bi adresle bi fake hesap açıver nolcak :)

mescioglu

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
valla ço ksinirim bozuk 50 60 kişi çırpınıyoruz gibi geliyor ne yapmak lazım sokağa dökülmeden kimse sallamıycak bizi bence :(

AZAZEL

Üye
Mücadele Grubu
eylem hazırlıklarına baslayalım artık kim ne yapabilir kac kişi ile katılabilir onu konusalım esaslı adamlar gelsin 100 kişi bile yeter eylem için gozunuzde buyutmeyın bu eylemi bu kadar

AZAZEL

Üye
Mücadele Grubu
yurekli inanaclı bir avuc adam arıyoruz bizim eylemimiz sayesinde belkide binlerce insanın hayatı degisecek hic tanımadıgımız kisiler belki omru boyunca bize dua edecek

ben istanbuldayım katılırım kardeşim,sesimizi başka bir şekilde kimse duymaz,dediğin gibi istanbul,ankara,izmir 100 er kişi toplanıp bir basın açıklaması yapsak,haberlere çıksak sesimiz büyür,hem sitemizide duyururuz binlerce iibf li bir araya toplanır,bu şekilde daha iibf lilere bile ulaşamıyoruz nerde bu 350bin iibf li ?

AZAZEL

Üye
Mücadele Grubu
ben istanbuldayım katılırım kardeşim,sesimizi başka bir şekilde kimse duymaz,dediğin gibi istanbul,ankara,izmir 100 er kişi toplanıp bir basın açıklaması yapsak,haberlere çıksak sesimiz büyür,hem sitemizide duyururuz binlerce iibf li bir araya toplanır,bu şekilde daha iibf lilere bile ulaşamıyoruz nerde bu 350bin iibf li ?
bende kayseriden gelecegim ankrada dort arkadsım daha var onemli olan tarihi ve yeri belirlemek bunun 15 gun propagandasını yaapsak katılım artar dedigim gibi yurekli 100 adam bize yeter