Mücadelede izlenecek yol.Gizli grup baksın içeri..

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
@mustor bu PTTye belge teslim etmeyenlerin sayısını tamamıyla öğrenmemiz lazım ki 700 yedek belirlendiğini sonuçta biliyoruz ona göre adımlarımızı hemen atabilirdik.Yapacağımız 2 şeyden birisi bu diğeride Hayati yazıcıyı ablukaya almak şu an için elimizden bir şey gelmez ama sırasıyla bunları yapmalıyız.Ocak Şubat ayından sonrada Göç idaresi,İç işleri,Üniversiteler,SGK için kurum başkanlarıyla görüşme üniversitelere mail olayı yapabilirsek sonu iyi bitiririz ama aktiflik çok önemli izlememiz gerek yol bu bence @Kardinal @isletmeci1985 @İİBF ve atanamayan ptt bile olmayan diğer arkadaşlar.

Kendi aramızda konuşalım sırasıyla etkinlikleri hayata geçirelim bence izlenmesi gereken yol bu sizler ne dersiniz.Şu da var PTTye atanan sitede ki arkadaşlar artık pasif duruma geçecek bu kesin Twitter etkinliğinde bile yoklardı.

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
Gümrük için cevap alana kadar etkinlikler düzenleyeceğiz
özellikle bakan olduğu an online olanlar hemen yazmalı...
PTT içinse aslında aralık sonu itibariyle bir şeyler netleşecektir düşüncesindeyim

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
@nicknick görmüyorlar evet sadece mücadele grubu hangi kurumlara yoğunlaşacağımızı burda belirlememiz lazım ilk ondan sonra başkalarına duyururuz sonuçta bizden daha iyi örgütlenmiş gruplar var ne olur ne olmaz
@Sedat Benim bildğim 10bin kadro tagını her bakana başbakana kullanacağın dünkü iibfye1umutver hayati yazıcı için özellikle gümrük alımı için hayati yazıcıya iibfye10binkadro yazmıyoruz sadece 1umutver

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
@mustor @Kardinal

Süleyman Latif Çakmak ya biz dün hayati yazıcıya twit atıyoruz ama o katıldığı programın birinde kendisine ait sosyal hesabın bulunmadığını twitter hesabınında kendisine ait olmadığını ve bu hesabı kurmaylarına sık sık kontrol ettirdiğini sakıncalı birşey görmediği için söz etmediğini söylemişti.

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
sabah ptt yi aradim sube degisikligi icin niye beni taa oraya verdiniz dedim ihtiyac cok fazla dedi kac kisi gelmedi dedim iki dedi ankara ya sadece iki kisi gelmemis olamaz heralde :)) sozlesmeyi imzalamaya gidince tekrar soracam alim olacak mi falan diye

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
süreci iyi yönetmeniz gerekir.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Tek yumruk halinde facedeki 126 kişilik İİBF mücdele grubunu da buraya çekerek birşeyler yapmalıyız.

Büyük bir gizlilik içinde yürütülmeli, 4001 Bizanslıları'nın haberi olmadan İstanbul surlarına kadar gelmeli, PTT'yi fethetmeli, sevgili Bizanslılarımız'ın 85-86 ile zevkine gitmemesi namertliklerini kuruma hatırlatmalıyız.

Ptt Afyon'a 85'le gitmeyen matematikçi mesela. Kulaklrımla duydum.Ptt'yi arayıp elbette koz olarak kullanacağım. Bu tarz kozlar elimize geçti mi affetmeyelim.

PTT'yi ilk arayanlardan birisiydim, sadece İİBF ve tazminata kurum razıyken sulandırıldı, ne tzminat oldu ne sadece İİBF oldu. Süreci bulandırmayacak kesinlikle ne yaptığını bile insanlarla gerçekleştirelim bu süreci.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
@mustor @Kardinal

Süleyman Latif Çakmakya biz dün hayati yazıcıya twit atıyoruz ama o katıldığı programın birinde kendisine ait sosyal hesabın bulunmadığını twitter hesabınında kendisine ait olmadığını ve bu hesabı kurmaylarına sık sık kontrol ettirdiğini sakıncalı birşey görmediği için söz etmediğini söylemişti.
onun hocam hatta gümrük alım sayısını ilk ordan yazdı resmi hesabı yeni açtı 4 ay oluyor

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
onun hocam hatta gümrük alım sayısını ilk ordan yazdı resmi hesabı yeni açtı 4 ay oluyor
aynen hocam hesap onun resmi hesabı hani o kullanmasa da yardımcısına danışmanına baktırıyodur yani orda yazılanlar onun agzından cıkmadan yazılmıyodur o hesaba ve su var bizim yazdıklarımızı da elbet biri gorup ona iletecektir

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Dün akşam dışarıdaydım kusura bakmayın. Bir üye bana özel mesaj gönderdi:

Yok dünn twitter da bir etkinnlik vardı hani Hayati Yazıcıya sesimizi duyuracaktık. Bir birlik yoktu da onu dile getirecektim. Ortak bir tag ile ve fazla sayı ile birşeyler yapılabilseydi keşke. Zaten beş on kişiydik ve herkes farklın tag üzerinden bağımsız hareket ediyordu. Tuhaf geldi sadece. Birlik olamamak kötü. Hani ben ptt yi kazandım kötü kadroda gelse umrumda olmayabilir ama yine de mücadele için birşeyler yapmak istiyorum fakat benim gibi düşünenlerin sayısı çok az. Özellikle atanamayanlardan iyi bir mücadele beklerdim. Ve sizlerinde iyi bir önncülük etmenizi..

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
Dün aslında Gümrük bakanından cevap almak için yeterli katılım vardı lakin bakan online değildi ve de cevap verme tarafında değil.