Mücadelede Siyaset Yok

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Yapılan etkinliklerde gerek hükümet gerekse muhalefetten, hangi kesimden olursa olsun bizlere karşılık veren sorunlarımıza ilgi gösteren siyasetçilere yazarlara siyasi reflexlerle eleştiri, hakaret, siyasi söylemlerden lütfen uzak duralım.

Bizlerin mücadelesi İİBF... Lütfen siyasi kimliklerimizi bir yana koyarak bizlere ilgi gösteren vekillerimize, yazarlarımıza gerekli saygıyı gösterelim...

Mücadelemiz siyasetsiz devam edecek...

-iibfliler.net-

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
kesinlikle katılıyorum. mücadelemize siyaseti karıştırmamalıyız. bizim şu andaki mücadelemiz emeğimizin mücadelesidir hak ettiğimiz kadroların mücadelesidir. özellikle bazı arkadaşları twitterda görüyorum. İİBF kadro mücadelesi için hesap açmışlar ancak siyasetle ilgili bazı mesajlar yazıyorlar. ben buna karşıyım çünkü o hesap iibf mücadelesi için açılmış bir hesaptır. eğer siyasetle ilgili bir twit atılacaksa varsa diğer twitter hesaplarından twit atılabilir. tabi bu benim görüşümdür.

advanced22

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Memlekette hersey siyasetin cevresindedonuyorsa bizim sucumuz dwgilku

jilan

Yeni Üye
Mücadele Grubu
herşey siyasetin çevresinde dönüyor doğru kimseyi sevmek zorunda değiliz ama kendi çıkarlarımızı düşünmeliyiz gerekli olduğunda herkesle görüşebilmeliyiz

M

Misafir Kullanýcý

Misafir
siyaset bir bakış açısıdır bizim için siyaset iibf nin ortak çıkarlarıdır bu kadar basit bu çıkarlarımıza ters düşen herşeyi eleştirmek bizim görevimizdir

bodyseypa

Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İktisat
admine sonuna kadar katılıyorum...

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Mücadelede siyaset yok diyoruzda adamlar ödp yi işçi partisini tgbyi yanlarına alıp meydana çıkıyorlar polisle çatışıyorlar kadroları yinede alıyorlar adalet mi bu şimdi ?

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Siyaset o kadar menem bir illet ki bir bakmışsınız amacınız ne iken kendinizi nerede buluyorsunuz.Bence de bu mücadeleye o şekilde bir etki olması aksaklıklara yol açabilir.Biz bu yola İİBF camiası olarak el ele çıktık nacizane tavsiyem aynen devam etmesi.Ha destek veren olursa da elbette kapımız her zaman açık...