muhasebe finansman öğretmeni

Eğitim
Lisans
Üni
Kilis 7 Aralık Ünv.
Bölüm
İşletme
en son 2015 şubat atamasında 76,91547 ile kapatmış sizce son sınıfda formasyon alıp gelecek yılda gk gy eğitime girip atanmak daha kolay olmazmı bu gidişle hiç atanamayacakmışım gibime geliyor
DÜŞÜNCELERİNİZİ ALAYIM

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Hocam nasıl gözünüz kesiyor şu formasyonu artı eğitim bilimlerin bunlara calisana kadar kapanın gy-gk çalışın hemen baslayin önce size kolay gelenlerden baslayin sonra zora dönün ki genelde tarihtir olayları bitirin son iki ay kalmaya kadar zor gelenle devam edin artı hallettiginiz derslerden günlük 5-10 deneme çözün son 4 ay kala günlük soru çözümü 1500u bulsun. Sürekli soru çözün cozmediginiz yayın kalmasın cozumlu olanların yanlışlarda cozumleri kesin okuyun baktınız kesmedi o an hemen not kitap bakıp okuyun çelişkili olduklarinizi da okumanızı tavsiye ederim. Bir süre sonra sorular kendini tekrar eder bikmayin çözün! fazlaca derse değil soruya yuklenin sürekli okuyarak değil soru çözerek akılda kalıyor birde yapacaginiz baktınız olmuyor konuyu okuyun soru çözün yine.olmadı o konu iki kere okuyun! basarirsiniz 90üstü alırsınız emin olun:)

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Betimleme çok uzun yazmışsın be mübarek inan bunu okuyacağıma formasyon okurum daha iyi :))

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
bende derim ki onla uğraşacağına git smmm ol 15 yılda ymm oldun gelsın paracıklar ;)
istikrarlı bir alım yok bugun 1000 alır yarın 1 yanı sonuc olarak garantı mı bence degıl. alana calıs daha kolay olur. dedıgım gıbı smmm de mantıklı gelıyor bana. 32 yasındayım 10 yıllık mezunum ılk zamanlar bunları dusunseydım en az 5-6 senelık smmm ıdım su anda. bır defter en az 400 lıra buyuk fırmalarda cok daha fazla 10 tane fırma bulmak zor olmasa gerek 4000 tl tek basına yaparsın cebıne atarsın. yınede sız arastırıp kendı yolunuzu cızın ;)