muhasebe kaynak

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Muhasebe bende cok zayıf hıc temelım yok orhan sevılengule baslamam dogru olurmu yoksa onerenecegınız konu anlatımlı ve soru bankası varmı arkadaslar

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
abaküs konu anlatımını öneririm yargıyı da kullandım oda güzel ama abaküsü tavsiye ederim. ama ferhat yıldızın konu anlatımını da tavsiye ediyorlar o konuda tam bilgim yok ama.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
abaküs konu anlatımını öneririm yargıyı da kullandım oda güzel ama abaküsü tavsiye ederim. ama ferhat yıldızın konu anlatımını da tavsiye ediyorlar o konuda tam bilgim yok ama.
kardesm cevabın ıcın cok tesekkur ederım ama orhan sevılengul dıyolar nıye sen onu tavsıye etmedınkı ?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
orhan sevilengül den başla en temeli odur. farklı kaynak önermeye hiç gerek yok.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
abi o kıtap ıcın dıyolarkı cok agır olur ve bende hıc muhasbe yok hakkatten
abicim sen onu diyenlere aldırma. fakülteye ilk başlarken muhasebe bilerek gidenimiz yoktu bizde o kitaptan öğrendik.

en basit ve akıcı anlatan temel kitap orhan hocanın kitabıdır.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
abicim sen onu diyenlere aldırma. fakülteye ilk başlarken muhasebe bilerek gidenimiz yoktu bizde o kitaptan öğrendik.

en basit ve akıcı anlatan temel kitap orhan hocanın kitabıdır.
anladım abı tesekkur ederım o zaman dıger kaynaklara hıc yonelmıyorum

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
anladım abı tesekkur ederım o zaman dıger kaynaklara hıc yonelmıyorum
gerek yok. biraz çalışıp anlayınca daha iyi anlarsın neden o kitaptan başlaman gerektiğini.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
abi ben b
gerek yok. biraz çalışıp anlayınca daha iyi anlarsın neden o kitaptan başlaman gerektiğini.
abi ben bu kıtabı bılıyordum duymustum daha sonra dedılerkı bu kıtap bıraz agır farklı kaynak onerdıler o yuzden sordum bırde ben kpss a odaklı calısıyorum bu kıtaptan baska muhasebe adına hangı dersı calısmam lazım mesela secmelı olarak malıyet muhasebesı almalımıyım

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
abi ben b

abi ben bu kıtabı bılıyordum duymustum daha sonra dedılerkı bu kıtap bıraz agır farklı kaynak onerdıler o yuzden sordum bırde ben kpss a odaklı calısıyorum bu kıtaptan baska muhasebe adına hangı dersı calısmam lazım mesela secmelı olarak malıyet muhasebesı almalımıyım
maliyet muhasebesi olabilir ama illa şart değil. muhasebe 1 ve 2 şeklinde gördüysen muhasebe 2 yi iyi anlamak gerekir. hesaplar mantığını yansıtma hesaplar geçici ve kesin mizan mantığını iyi kavramak gerekir...

muhasebe ve iktisat konusunda sana artı değer katacak derslere yönel.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
maliyet muhasebesi olabilir ama illa şart değil. muhasebe 1 ve 2 şeklinde gördüysen muhasebe 2 yi iyi anlamak gerekir. hesaplar mantığını yansıtma hesaplar geçici ve kesin mizan mantığını iyi kavramak gerekir...

muhasebe ve iktisat konusunda sana artı değer katacak derslere yönel.
abi zaten iktisat okuyorum ve fenada degıl ıktısatım ama muhasebe sıfır hıc yok yanı senın aklında olan ıktısat ve muhasebeye yardımcı olacak ders varmı kurum sınavlarında malıyet muhasebesı cıkıyormu ?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
abi zaten iktisat okuyorum ve fenada degıl ıktısatım ama muhasebe sıfır hıc yok yanı senın aklında olan ıktısat ve muhasebeye yardımcı olacak ders varmı kurum sınavlarında malıyet muhasebesı cıkıyormu ?
muhasebe detay olarak gelir maliyetten de gelir . önce sen bundan bi başla o kitabı bir kaç kere bitir.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ferhat yıldız konu anlatım&numerus soru bankası&çıkmış sorular bu 3 lü

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Boğaziçi Ünv.
Bölüm