Muhasebeci - Fikir Alışverişi

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Muhasebe alanında çalışan arkadaşlar bu başlık altında konuşalım fikir alışverişinde bulunalım :)

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
bugün bir mali müşavirlik bürosuyla görüştüm maaş ne kadar istediğimi sordular, bende onların ne vereceğini sordum. Ben o paraya çalışamam deyince tamam dedi. Aramaz artık :)

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
o kadar da değil artık :)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bugün bir mali müşavirlik bürosuyla görüştüm maaş ne kadar istediğimi sordular, bende onların ne vereceğini sordum. Ben o paraya çalışamam deyince tamam dedi. Aramaz artık :)
mali müşavirlik bürolarından yüksek ücret beklemeyin hocam ama yaşınız küçük tecrübe kazanımı açısından en iyi yer müşavir yanıdır bence gidin 7-8 ay çalışın

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
mali müşavirlik bürolarından yüksek ücret beklemeyin hocam ama yaşınız küçük tecrübe kazanımı açısından en iyi yer müşavir yanıdır bence gidin 7-8 ay çalışın
bende öyle düşünüyorum özellikle müşavir bürolarına tercih ediyorum ama en azından makul bir ücret verilmeli

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
onlarda aynen öyle söyledi ama aylık yol param 200 tl. birde cumartesi çalışma olayı var :)

@Mustor hocam siz hangi programı kullanıyorsunuz
logo kullanıyoruz biz hocam basit bir program direk muhasebe odaklı

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bende finans bölümünde çalışırken logo go kullanmıştım zevki programdı
bunu ön plana çıkar hocam işte cv de finans da logo go kullandıysan zaten kasa girişi yapmışsındır az çok ne nerede bilgin vardır... Muhasebe de 2 yıl tecrübe kazandıktan sonra alacağınız ücret en az 2500 TL

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
bunu ön plana çıkar hocam işte cv de finans da logo go kullandıysan zaten kasa girişi yapmışsındır az çok ne nerede bilgin vardır... Muhasebe de 2 yıl tecrübe kazandıktan sonra alacağınız ücret en az 2500 TL
evet bugün bildiklerimi sayınca bayan şaşırdı zaten bunlarda başlangıç için yeterli dedi. Ama muhtasardır, e-beyannamedir o kısmını bilmiyorum açıkçası

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
evet bugün bildiklerimi sayınca bayan şaşırdı zaten bunlarda başlangıç için yeterli dedi. Ama muhtasardır, e-beyannamedir o kısmını bilmiyorum açıkçası
işte o kısmı bildikten sonra zaten işin çoğu bitmiş oluyor bende o kısmı yeni yeni öğrenmeye başlıyorum :D

Az çok muhasebede yapılan işleri söyliyim genel fatura girişi, pazarlamacıların masraf forumlarının işlenmesi bu kısım aslında basite indirgenyor ama özellikle masraf girerken muhasebe nin temelini iyi kavramış oluyorsun hangi masraf hangi gidere kaydedilmeli vs... ba bs mutabakatları oluyor ba bs hakkında bilginiz vardır az çok netten bakabilirsiniz... beyanneme kdv iadesi amortisman bu tarz işlemler yapılıyor

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme

Gozde

Yeni Üye
Bölüm
İşletme
muhasebe elemanı ilanlarınamı ön muhasebe ilanlarına mı başvurmalı ?