!!!mülakat acil cevap lütfen!!!

Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Maliye
selamun aleyküm arkadaşlar ben askerliğimi tecil ettikten sonra bana bir tebligat geldi ve tecili geç yaptığım gerekçesiyle 200 tl idari para cezası verildi bende bunu hemen ertesi gün ödedim şöyle ki bu durum mülakatta bana sıkıntı çıkarır mı acil cevap lütfen bilgisi olan....

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
bu durumun atanmanla falan hiçbir alakası yok

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
Dedikleri gibi alakası yok. İdari para cezası yüzkızırtıcı suç olmadığından memuriyetin ile ilgili bir etki etmez. Git kaymakamlık veznesine yatır parayı yasal faiz işlemeden. birde onla uğraşma derim.

Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Maliye
selamun aleyküm arkadaşlar ben askerliğimi tecil ettikten sonra bana bir tebligat geldi ve tecili geç yaptığım gerekçesiyle 200 tl idari para cezası verildi bende bunu hemen ertesi gün ödedim şöyle ki bu durum mülakatta bana sıkıntı çıkarır mı acil cevap lütfen bilgisi olan....

Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Maliye
Zaten bu durumun birak atamayi, hicbir seyle ilgisi yok :) millet neler kuruyo kafasinda ya :)
ben memuriyete etki etmediğini biliyorum lakin olurda mülakata kadar gelirsem mülakatta sıkıntı olur mu onu merak ediyorum ayrıca cezayıda ödedim zaten

adam borc odmeeyı bırak taksırlı suctan neler neler yaptıda atandı.... rehaattt ol..