Mülakata Girmeyen En Az 4 Kişi Kazandı. Kimsenin sesi çıkmıyor!!!

lonlywolf

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Walla helal olsun yaa o kadar kişi okudu yalandan bi yorum dahi yapılmadı. Herkes kaderine razı olmuş belli ki.

to_be

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Haklısınız hocam dün isimleri sadece yedekte olan mülakat listesinde olmayan bi ark yeni üye olmuş ve siteye yazmış. Dün sordum nasıl oldu diye hala cevap yok.

lonlywolf

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Muhafaza Memurluğundan;

1. aday no: 21764 Mustafa Çelik

2. aday no: 27442 Avit Tontaş

Muayene Memurluğundan;

1. aday no: 14488 İdris uzun

Memur Lisans

1. aday no: 12106 Hüseyin TUNÇ (YEDEK 1)

Bunlar hiçbir mülakat listesinde yoklar gümrük bakanlığı bi açıklama yapmalı en azından kafamızdaki soru işaretlerini gidermek adına

to_be

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hüseyin Tunç buraya yeni üye dün üye olmuş paylaşımı var

lonlywolf

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hüseyin Tunç buraya yeni üye dün üye olmuş paylaşımı var

Hüseyin TUNÇ üye olup açıklama yapması seni tatmin etti mi bilmiyorum. Gümrük Bakanlığının resmi sayfasında bulunan mülakat listesinde adı yok konu ile başka bir açıklamada yok gerisi hikaye geliyor bana

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar tapilacak bir sey var oda dava acmak. Baska turlu sonuc alamazsiniz. Mulakatlarda olmayip asillere giren varmi

Ayşegülkutan

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Maliye
böyle sans bizlere neden gülmüyor arkadaslar mülakat listesinde olduğumuz halde giremiyoruz biz ,bi şeyler yapmalıyız

lonlywolf

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaslar tapilacak bir sey var oda dava acmak. Baska turlu sonuc alamazsiniz. Mulakatlarda olmayip asillere giren varmi
Muhafaza Memurluğundan;

1. aday no: 21764 Mustafa Çelik

2. aday no: 27442 Avit Tontaş

Muayene Memurluğundan;

1. aday no: 14488 İdris uzun
bunların hepsi asil tabi ki Hüseyin TUNÇ ise yedek 1 yani asil ötesi kim açacak davayı kimi kime şikayet edeceğiz çok merak ediyorum. İdari mahkemeleri bilen birisi olarak bu kadar duyarsız bi zümre için uğraşamam şahsen

to_be

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Valla bi açıklama gelmedi daha bilmiyorum ne diyecek çok merak ediyorum.Emin olmak için kaç kez baktım listeye kimsenin günahını almak istemem ama yedek 1deyim deyince sormadan edemedim. Ne çıkacak arkasından acaba:kötü:

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Böyle birşey söz konusu ise mutlaka kuruma dilekçe yazılmalı ve ilaveten bimer'e başvuru yapılmalı... Eğer mahkeme sürecine taşınırsa alımın iptali söz konusu olur.​

lonlywolf

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
http://www.iibfliler.net/konu/gumrugu-kazanalar-ve-puanlari.3423/page-6

su sayfayi inceleyin arkadaslar. ümit hocamizin dedikleriniz. daha eski yazilarinada bakabilirsiniz sizi aydinlatir az cok

Türkçe konuştuğumu düşünüyorum ama anlatamıyorum galiba derdimi O şöyle dedi bu böyle dedi beni ilgilendiren kısım şudur; Gümrüğün ana sayfasındaki mülakat listesi senin yada orada yazanların bu araya girenler olup olmadığınızı nereden bilecem beni resmi açıklama bağlar forumda konuşulanlar dedikodudan öteye gitmez sadece insanları kanalize ediyor bu tür söylemler. Türkiye ve bizim gibi 3. dünya ülkelerinde maalesef referans(TORPİL) gerçeği var. Bu kadar aleni yapılması da çok şaşırtmıyor insanı

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar bence sikayet edin pes etmeyin.ozellikle yedekte olan arkadadlar ugrassin bu isle . Emek verdiniz emeginizi caldirmayin. Bu isle herkez ugrasmaz iki uc kisinin halledebilecegi bir is bu. Sadece mahkemeye verin. Listeler ortada deliller acik

lonlywolf

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Böyle birşey söz konusu ise mutlaka kuruma dilekçe yazılmalı ve ilaveten bimer'e başvuru yapılmalı... Eğer mahkeme sürecine taşınırsa alımın iptali söz konusu olur.​

Sayın yönetici dedikleriniz normal ülkeler için geçerli bence burada size daha çok iş düşüyor bir şekilde bu konuyu biraz ön plana çıkarıp kurumdan açıklama yapılmasını istenebilir

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Arzu diye bir bayan avukat mis nişanlısı gümrük için bekliyormus dava açacağını
Söyledi mahkemenin alacağı karar genel sonuç doğurur mu bilemedim[BCOLOR=rgb(252, 252, 255)] [/BCOLOR]

enaz90

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Türkçe konuştuğumu düşünüyorum ama anlatamıyorum galiba derdimi O şöyle dedi bu böyle dedi beni ilgilendiren kısım şudur; Gümrüğün ana sayfasındaki mülakat listesi senin yada orada yazanların bu araya girenler olup olmadığınızı nereden bilecem beni resmi açıklama bağlar forumda konuşulanlar dedikodudan öteye gitmez sadece insanları kanalize ediyor bu tür söylemler. Türkiye ve bizim gibi 3. dünya ülkelerinde maalesef referans(TORPİL) gerçeği var. Bu kadar aleni yapılması da çok şaşırtmıyor insanı
bnde aynisini dedim hocam okursanız görürsünüz

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Mülakat listesinde adı olup sonradan aranılan ve sen gelme denilen arkadaşa yapılanın dümen olmadığı ne malum. Adamın adı listede yok sonra dava açmış da bilmem ne. Kanıtı var mı yok. Hani nerede şeffaflık. Madem böyle bir durum var güncelle listeyi çok mu zor. Bana inandırıcı gelmiyor. Mülakata çağrılmayan arkadaşın da hakkı yenildi. Adam bariz listede adı yok işte bir değil iki değil dört kişi. Yedek olan da birinci yedek öyle boru değil. Seçim sonrasına bırakmaları manidar. Kimsenin sevincine gölge düşürmek gibi bir derdim yok ama bu işin altından pis kokular geliyor