Muş Alparslan Üniversitesi Hakkında

as--5

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar evrak teslimi için muşa gittim. Açıkçası gitmeden endişelerim vardı ama insanları çok sıcak kanlı. Gelişmişlik düzeyi olarak cok geride kalmış bir şehir. Şehre iner inmez sohbet ettiğim bir kaç kişi biz terörist değiliz diye açıklama gereği dahi duydular. Etkilenmedim desem yalan olur. Üniversiteye gelecek olursak çok küçük bir Kampüsü var. İnsanlar sizi evinde ağrılar gibi davranıyor mutlu etmeye çalışıyor. Başka atanan varsa korkmadan gitsin derim.merak edenler için paylaşma gereği duydum

erensson

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
KARDEŞİM HAYIRL
Arkadaşlar evrak teslimi için muşa gittim. Açıkçası gitmeden endişelerim vardı ama insanları çok sıcak kanlı. Gelişmişlik düzeyi olarak cok geride kalmış bir şehir. Şehre iner inmez sohbet ettiğim bir kaç kişi biz terörist değiliz diye açıklama gereği dahi duydular. Etkilenmedim desem yalan olur. Üniversiteye gelecek olursak çok küçük bir Kampüsü var. İnsanlar sizi evinde ağrılar gibi davranıyor mutlu etmeye çalışıyor. Başka atanan varsa korkmadan gitsin derim.merak edenler için paylaşma gereği duydum
KARDESİM HAYIRLI OLSUN.BEN DE MUŞ ALPARSLANA ATANDIM.

erensson

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
kalacak yer sıkıntı mı acaba.evler yeni mi?

erensson

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
ben de cuma gideceğim.nerelisin kardeşim bu arada

as--5

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
kalacak yer sıkıntı mı acaba.evler yeni mi?
Hocam ben ev bakacaktim aslında personel daire başkanı ile sohbet ederken ev tutmamami tavsiye etti ilk zamanlar yurt yada misafirhanede kal dedi. Zaten 20 gün sonra falan başlayacaksınız göreve acele etmeyin gelince yaparsınız dedi

erensson

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
yurtta ne kadar süre kalabiliriz bilgin var mı

as--5

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
Sizin memleket neresi hocam

ela deren

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Mus alparslan unisi nasil arkadaslar lojman var mi ya da yakininda kiralik ev falan .bir de teror cok mu

Bayramali

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Kardeş ayni fikirde misin? Degisiklik var mi yoksa?

as--5

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
Kardeş ayni fikirde misin? Degisiklik var mi yoksa?
Kardes ben atanali 2 yıl oldu nerdeyse işsizlikten iyidir yinede kimse ilk tercihe mušu yazmaz. Senin memleket neresi tam postacı tipi var sende. Çalıştın mi hiç pttde falan

Bayramali

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Kardes ben atanali 2 yıl oldu nerdeyse işsizlikten iyidir yinede kimse ilk tercihe mušu yazmaz. Senin memleket neresi tam postacı tipi var sende. Çalıştın mi hiç pttde falan
Antalya benim memleket. Pttden gectim muş'a. Neden seninle hic karsilasmadik?

Bayramali

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Bilgi islem'deyim kardesim ogrenciler ile muhabbetim yok. Isim personel ve konferans ile ilgili. Dedim ya saka yapmislar. Tanisir konusur bakalim. Pes biliyor musun? Erenle turnuva yapiyoruz hafta sonlari.

Son düzenleme:

erensson

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
Muş Alparslan Üniversitesi kral yerdir. aynı benim gibi. çalışma ortamı rahattır. izin konusunda sıkıntı çıkarmazlar. ali sefa gibi elemanlarla da filizlenir ağaçlarımız. Ağaca taş atan eli de kökten keseriz :)

as--5

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İktisat
Bilgi islem'deyim kardesim ogrenciler ile muhabbetim yok. Isim personel ve konferans ile ilgili. Dedim ya saka yapmislar. Tanisir konusur bakalim. Pes biliyor musun? Erenle turnuva yapiyoruz hafta sonlari.
Muş Alparslan Üniversitesi kral yerdir. aynı benim gibi. çalışma ortamı rahattır. izin konusunda sıkıntı çıkarmazlar. ali sefa gibi elemanlarla da filizlenir ağaçlarımız. Ağaca taş atan eli de kökten keseriz :)
Adaaammmmm

erensson

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu arada umutla hesap kartınızı fulleyin VURACAM gelecek hafta sonu