Müthiş Bir Aşk Hikayesi

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
neymiş sürekli etrafta olanlarla one night stand yapılmaz imiş :)

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Kitap mi yazmış anlamadım ki resim lerde alamadım zati.incide yazar çok.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hikayedeki

eda ve çocuk:

sedef:

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Kitap mi yazmış anlamadım ki resim lerde alamadım zati.incide yazar çok.
yok kitap değil ama bir hikaye kitabı uzunluğunda bir aşk hikayesi. :(
İlişkileri ilginç bir şekilde başlıyor, kız Ankarada üniversite kazanıyor ertesi yıl kızın çabalarıyla çocuk üniversiteyi kazanıp bursaya yerleşiyor. İlişkileri aradaki mesafeye rağmen çok güzel giderken çocuk depresif karşı komşusuyla kızı aldatıyor, zamanla çocuk komşudan kaçmaya çalışsa da komşu kızının psikolojik durumundan ve sevgilisine yaşadıklarını söylemesinden korktuğu için komşu kızından kaçamıyor. Sonra çocuk komşu kızından kaçmak için bir arkadaşıyla eve çıkıyor ama ev arkadaşı tüm yaşananları öğrenip kız bursaya geldiğinde ona anlatıyor ve kız bursadan ankaraya giderken kaza yapıp ölümden dönüyor. Artık hiçbir şey eski hâline dönmüyor

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bu fotolar gerçek mi yani? çocuk yaşadıklarını edaya anlatmaya bile korkuyordu bittikten sonra fotoları nasıl bu kadar rahat paylaşmış ki?
gerçek evet sansürleyerek paylaşmış çocuk bu arada bu yazı 2009 gibi paylaşılmış yani 5 yıl önce yaşanmış =) eda güzelmiş ama =)

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
bu fotolar gerçek mi yani? çocuk yaşadıklarını edaya anlatmaya bile korkuyordu bittikten sonra fotoları nasıl bu kadar rahat paylaşmış ki?
yok ya 3 tane oyuncu bulmuş onları koymuştur bir kaç hikaye daha bulsun kitap yazsın yalnız daha gerçekçi olsun bu sefer.

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
gerçek evet sansürleyerek paylaşmış çocuk bu arada bu yazı 2009 gibi paylaşılmış yani 5 yıl önce yaşanmış =) eda güzelmiş ama =)
evet eda çok şeker ama fotoları paylaşmış olması benim gözümde hikayenin samimiyetini yitirmesine neden oldu,senaryoymuş gibi geldi.Bunca yaşanandan sonra sırf edanın bu olayları tekrar yaşamasına engel olmak adına bu resimleri paylaşmayabilirdi.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
küfürlü anlatım olmayaydı iyiydi o_O hikaye acıklı yazık olmuş :( sedefi beğenmedim :hhhhhh:

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
öbür fotolar i niye yuklemedin mustor sen şimdi inanin mi buna ?
valla olablitesi var hocam ama güzel yazmış bence :D yazı okumaktan sıkılrım uzun uzun ama bunu sıkılmadan okudum

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
sıkıldım valla atladım bir kısmını ev değiştirince atladım baya ayrılacakları sedefin bi naneler yapacağı belliydi okumadım. pıf:eek:
ev değiştirince sedef semihe herşeyi anlattı, semih de eda bursaya geldiğinde çocuk marketteyken herşeyi edaya anlattı :confused:

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
valla olablitesi var hocam ama güzel yazmış bence :D yazı okumaktan sıkılrım uzun uzun ama bunu sıkılmadan okudum
Sende mi mustor yok yurtdışı murtdisi ymis adam kendin i denemiş halkla paylaşmış yazıyı olumlu olursa devam olumsuz olursa tamam.