ne olcak benim halim

ztrk27

Yeni Üye
Puanım 79 işletme hic şansım yok mu

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
2014 kpss diyorum
olursa Ptt gişe olabilir o da yüklü bir alım ya da sadece iibf 1500 şeklinde kadro açarlarsa olur

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar benim puanımda 81.1 haziranda gelecek 2bin kadroda atanma şansım olur ptt 500 1000 kişi alsa benim şansım yine olur ama bu hayatta daha fazla risk almayın yaşım 25,7 yıllık bir ilişkim ve benden artık iş sahibi olmamı isteyen bir ailem var 100binlik bir şehirde toplam 6-7 banka 3er 5er çalışanı olan şubelerin olduğu bir ilde nasıl bir iş bulabilirdim bilmiyorum ama Bireysel güvence danışmanı oldum 3 şubatta iş başı yapacağım aynı gün kpss kursuna kayıt olacağım hafta sonları daha fazla beklemeyin bi yerlerden başlayın kpss olmazsada SPK zorlayacağım ki ticari kobi için bankalar peşimde koşsun bu sefer.

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Puanım 79 işletme hic şansım yok mu
otur KPSS çalış imkanın varsa dersaneye git GY - GK sınavı için 3 ay yeter zaten adam akıllı çalışırsan artı açıktan alım yapan yerleride de takip edebilirsin bununla beraber mail ve diğer etkinliklerede katılmalısın 2010 - 2012 dönemine göre 2012 - 2014 dönemi kadro sayısı aşırı derece azaldı 2014 - 2016 arasında daha da azalacağa benziyor. şimdiden mücadele etmezsen kötü bi iki sene yaşarsın. Yaşını bilmiyorum ama Banka son tercihin olsun bankada çalışıp memnun olan birini şu ana kadar görmedim.

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Gumruk muhafaza bu mulakat olayları hukumetın basını yaktı kpss puanı ıle mulakatsız alımlar artabılır 2014 yılında huseyın celık agustostakı secım ıcın basbakanı aday gosterdı secım hazırlıkları hazıranda baslayacak bızım son atama temmuzda sonuclanacak.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
ders çalış ve alternatif alımlara yönel

adliye alımları olacak.

eylul2011

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
ben tam birşeyler yapmalıyım derken gençlik liderliği önüme çıktı arkadaşım. rüyamda antalya beleke gitmeden önce bana ekmek verdi birileri bana gülebilirsiniz ama böyle . atanana kadar birşeyler yapmak istiyorum insan boş olunca daha çok deliriyor artı feme gidiyom teknofemden de kpss çalışmaya devam gerçekten her gün ilanlara bak yarım saat ben gençlik liderliğinin ilanı 3 günlükmüş. son dakika gördüm bir sürü arkadaşa da haber verdim onlarda mülakatı geçti farklı illerden. bide şu var bence yardımlaşma ve temiz kalp işe yarıyor. bana arkadaşım sadece kendini düşünseydin olmazdı diyo. biz mülakata 3 kişi gelmesiyle şansımızda arttı. bu anlattıklarım sana umut versin. bir yerden başlamalı işe yaramak gibisi yok bence 1400 para verceklermiş. inşallah bir aylık stajıda geçerim. ailemin yanında bu parayı bana hayatta başka ilde vermezler özelde ve verselerde elime birşey kalmaz. orda bize uzmanlar 1000 kişilik alım daha düşünüyoruz gençlik liderliği için dedi böyle alımları da takip et sonuçta bize sözleşme imzalatıyorlar gençlik liderliği için ve bakanlıga bağlı yaş sınırı kalkmış bi iş tekrar alım olacagını orda vurguladılar. moralini bozma mutlaka alımları takip et ve bol dua et

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bende bilmiyorum ne olacak bu halim..

anılcan

GTB Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Olacağı varsa hersey olur . O tatlı canınızi ne olur sıkmayin . Giden sağlık dan gidiyor . Üzmeyin kendinizi burda kalmış 20 30 yilimiz. Tadını çıkarın
Ataninca tadini cikaracam zaten hocam :) once atanmam sart :)

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Sen dediğimi unutma memur da olacaksın insallhh . :harika:
Zaten sabretmekten baska bisey gelmiyor ki elden :) ama iste hepiniz bu yoldan geçtiğiniz icin anliyorsunuzdur beni. Ne denirse densin atanmayana kadar o ruh hali gecmiyor bi turlu. Bende isterdim suan hic biseyi umursamadan hayatin tadini cikarmayi ama bu sartlarda imkansiz. Allah kimsenin emeğini bosa cikarmasin ne diyim. Karsiligini gorememek kadar zor bisey yok

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Zaten sabretmekten baska bisey gelmiyor ki elden :) ama iste hepiniz bu yoldan geçtiğiniz icin anliyorsunuzdur beni. Ne denirse densin atanmayana kadar o ruh hali gecmiyor bi turlu. Bende isterdim suan hic biseyi umursamadan hayatin tadini cikarmayi ama bu sartlarda imkansiz. Allah kimsenin emeğini bosa cikarmasin ne diyim. Karsiligini gorememek kadar zor bisey yok
Sizi çok iyi anladığımız için motive ediyoruz ya içten . İnan bu sıkıntıların boşa değil . Sonu güzel olan herseyde sıkıntı olur . En hayırlısı yolda gelmek üzere az kaldı sabred:harika::harika: