ne olcak benim halim

Konu, 'İşletme' kısmında ztrk27 tarafından paylaşıldı.

1. ztrk27

ztrk27 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    Puanım 79 işletme hic şansım yok mu

2. Kardinal

Kardinal Çare Drogbaydı Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    88
    2014 kpss diyorum
    olursa Ptt gişe olabilir o da yüklü bir alım ya da sadece iibf 1500 şeklinde kadro açarlarsa olur

3. silence

silence Üye

Ödül Puanları:
    8
    kardinal tüm 79 lular için mi böle düşünüyorsun benim 79.9

4. HoRoZ'28

HoRoZ'28 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    388
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    arkadaşlar benim puanımda 81.1 haziranda gelecek 2bin kadroda atanma şansım olur ptt 500 1000 kişi alsa benim şansım yine olur ama bu hayatta daha fazla risk almayın yaşım 25,7 yıllık bir ilişkim ve benden artık iş sahibi olmamı isteyen bir ailem var 100binlik bir şehirde toplam 6-7 banka 3er 5er çalışanı olan şubelerin olduğu bir ilde nasıl bir iş bulabilirdim bilmiyorum ama Bireysel güvence danışmanı oldum 3 şubatta iş başı yapacağım aynı gün kpss kursuna kayıt olacağım hafta sonları daha fazla beklemeyin bi yerlerden başlayın kpss olmazsada SPK zorlayacağım ki ticari kobi için bankalar peşimde koşsun bu sefer.

5. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    otur KPSS çalış imkanın varsa dersaneye git GY - GK sınavı için 3 ay yeter zaten adam akıllı çalışırsan artı açıktan alım yapan yerleride de takip edebilirsin bununla beraber mail ve diğer etkinliklerede katılmalısın 2010 - 2012 dönemine göre 2012 - 2014 dönemi kadro sayısı aşırı derece azaldı 2014 - 2016 arasında daha da azalacağa benziyor. şimdiden mücadele etmezsen kötü bi iki sene yaşarsın. Yaşını bilmiyorum ama Banka son tercihin olsun bankada çalışıp memnun olan birini şu ana kadar görmedim.

6. luis1907

luis1907 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    438
    Bölüm:
    İktisat
    Gumruk muhafaza bu mulakat olayları hukumetın basını yaktı kpss puanı ıle mulakatsız alımlar artabılır 2014 yılında huseyın celık agustostakı secım ıcın basbakanı aday gosterdı secım hazırlıkları hazıranda baslayacak bızım son atama temmuzda sonuclanacak.

7. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    ders çalış ve alternatif alımlara yönel

adliye alımları olacak.

8. eylul2011

eylul2011 Aktif Üye

Ödül Puanları:
    18
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    İstanbul Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    ben tam birşeyler yapmalıyım derken gençlik liderliği önüme çıktı arkadaşım. rüyamda antalya beleke gitmeden önce bana ekmek verdi birileri bana gülebilirsiniz ama böyle . atanana kadar birşeyler yapmak istiyorum insan boş olunca daha çok deliriyor artı feme gidiyom teknofemden de kpss çalışmaya devam gerçekten her gün ilanlara bak yarım saat ben gençlik liderliğinin ilanı 3 günlükmüş. son dakika gördüm bir sürü arkadaşa da haber verdim onlarda mülakatı geçti farklı illerden. bide şu var bence yardımlaşma ve temiz kalp işe yarıyor. bana arkadaşım sadece kendini düşünseydin olmazdı diyo. biz mülakata 3 kişi gelmesiyle şansımızda arttı. bu anlattıklarım sana umut versin. bir yerden başlamalı işe yaramak gibisi yok bence 1400 para verceklermiş. inşallah bir aylık stajıda geçerim. ailemin yanında bu parayı bana hayatta başka ilde vermezler özelde ve verselerde elime birşey kalmaz. orda bize uzmanlar 1000 kişilik alım daha düşünüyoruz gençlik liderliği için dedi böyle alımları da takip et sonuçta bize sözleşme imzalatıyorlar gençlik liderliği için ve bakanlıga bağlı yaş sınırı kalkmış bi iş tekrar alım olacagını orda vurguladılar. moralini bozma mutlaka alımları takip et ve bol dua et

Sayfayı Paylaş