Ne yapsak yaranamıyoruz :)

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
İİBF için elimizden geleni yapmaya çalışakla beraber ne yapsak yaranamıyoruz. Bir türlü foruma kitleyi çekemiyoruz.

önerisi olan varmı bu konuda :)

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
kulağından çekip getirsek mi :)

iktisatçı

Aktif Üye
Mücadele Grubu
olabilir :D forum kar amacı güdülerek kurulsadı millet çoktan üşüşürdü buraya.

client98

Yeni Üye
facebookta çok büyük iibf grupları var üniversitelerin iibf grupları var hele birde aöf grupları varki adamlar 100 bine dayanmış çoğu işletme-iktisak-kyönetimi okuyor. oralarla irtibata geçmek lazım. çok dağınık iibfliler. mesela bizim facebook grubu bile yeterince kalabalık değil. bir mücadele grubu var 10 bin bir tane daha var 15 bin şimdi bunlar ayrı ayrı olacağına ikisi bir arada olsa daha iyi olur.

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Valla arkadasim fedakarlik ister başlarım memurlar netine hala oraya takılanlar çoğunlukta ondan sonra niye bize kadro gelmiyor niye bizim reklamımız olmuyor öncelikle herkez burada buluşacak sonra eylem gösteri yapılacak öğretmenler bile şubat'ta 10000 atamayı dahi beğenmiyor

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
benim bi fikrim var mesela memurlarda biri bi şey sordu diyelim biz cevap olarak artık tüm bilgi ve tecrübelerimizle www.iibfliler.net teyiz oraya gelin ve orda sorularınıza cevap bulalım gibi şeyler yazalım asla onların sorduklarını memurlarda cvplamayalım ki tekrar oraya gitmesinler bilgi için bu siteye gelsinler

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
bencede darkness oyle yapak ben pek bisey bilmem ama bilenler burda takilsin en azindan :)

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Kesinlikle katılıyorum sana ama bize ara ara bizi atesleyecek seyler olması lazım nasıl başbakanın şubatta öğretmen ataması olacak demesi bizi iateşledi ise bizim eylem yapmamız şarkı

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Şu anda en önemli eylem memurlar.net denen yanlı siteyi bırakıp kendi mekanımızda kendi yolumuzu çizmek... Sonra da yapacağımız iş olduğu kadar iibfliyi buraya çekmek ve bu ateşi onlara aşılamak... gerisi çorap söküğü gibi gelecektir... farkında mısınız bir sakinlik sardı mesela bizim formu... yılmadan buraya taşınmak için yüklenmeye devam etmeliyiz...

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Şu anda en önemli eylem memurlar.net denen yanlı siteyi bırakıp kendi mekanımızda kendi yolumuzu çizmek... Sonra da yapacağımız iş olduğu kadar iibfliyi buraya çekmek ve bu ateşi onlara aşılamak... gerisi çorap söküğü gibi gelecektir... farkında mısınız bir sakinlik sardı mesela bizim formu... yılmadan buraya taşınmak için yüklenmeye devam etmeliyiz...
aynen katılıyorum yazmayalım oraya tek yazacağımız artık yeni yerimiz iibfliler.net filan gibi seyler gelin oraya gibisinden