Neden İş Güvenliği Uzmanı Olamıyoruz ?

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
İş güvenliği uzmanı olabilmek için; mühendis, mimar, teknik öğretmen, üniversitelerin fen veya fen-edebiyat fakültelerinin fizik veya kimya bölümleri mezunları ile üniversitelerin meslek yüksekokullarının iş sağlığı ve güvenliği programından mezun olanlardan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca yetkilendirilmiş iş güvenliği belgesine sahip olmak gereklidir.

Fen Edebiyat Fakülteleri olabiliyor mühendisler olabiliyor anacak İİBF içinde çalışma ekonomisi endüstri ilişkiler gibi bir bölüm neden olamaz... Bizzat derslerini gördüğümüz alanda nasıl uzman olma hakkımız yok.

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
burası türkiye be serkan'ım :D burda adamına göre iş verirler işe göre adam bulmazlar

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
inada yapmış gibi konuyu açtığımda yandaki google reklamı::mad: iş güvenliği uzmanlığı iris akademi

doekmaent

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
anlamis degilim daha niye bu kadar vasifsiz personel pesinde bu ülke isi ehline vermek ne kaybettiriyor iktidara getirisi daha fazla olacakken birde su fef li ler hersey olabiliyor ya en cok ona uyuz oluyorum hala yetinmiyor adamlar ...

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Valla anlamadım bu konuyu açtıktan sonra CHP öneri verdi bizi mi takip ediyorlar :D