Nisan için kadro duyumları

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar böyle bi başlık olsa fena olmaz diye düşünüyorum :kedicik: kurumları arayıp kaç kadro talep ettiklerini öğrenenler bu başlık altında paylaşabilir..(malum nette biri çevre ve şehircilik bakanlığını aramıs ve sadece 20 adet kadro istediklerini söylemişler :confused:)

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
İibf twitter timi sayfasinda tapu kadastro genel mudurlugunde calisan bayan yazmis kurumun 1000 kisi istedigini ama dpb 300 kisiye izin vermis 100 tanesi ankara icinmis ve cogunluk tekniker olcakmis iibflilerin %25 i kurumu terkediyomus! Adaletten alim yapmislar hala belge teslim eden olmamis! Onlar iibf istediklerini belirtmis .

ihtiyaç var işte böyle engel oluyorlar sen gece gündz sınava çalışmıssın adamın umrunda mı tapuya ne zmandır duzgn alım olmadı normaldir 1000 istek

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
İibf twitter timi sayfasinda tapu kadastro genel mudurlugunde calisan bayan yazmis kurumun 1000 kisi istedigini ama dpb 300 kisiye izin vermis 100 tanesi ankara icinmis ve cogunluk tekniker olcakmis iibflilerin %25 i kurumu terkediyomus! Adaletten alim yapmislar hala belge teslim eden olmamis! Onlar iibf istediklerini belirtmis .
Haydi buyrun cenaze namazına. İş sallamaya gelince mangalda kül bırakmıyoruz. Sen mücadele etmiyorsun, sen az ediyorsun, ankaraya gidiyoz sen niye gelmiyosun vs vs. Elimizde kaç kurum kaldı da millet 5bin hayali kuruyor anlamış değilim. Kimin kaç puan aldığıyla ilgilenmiyorum iibf için genel olarak 2000 kadro gelirse herken açsın elini Allaha şükür etsin nett.

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Oldu bile :'(

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
sorun basın açıklamasında ne konuşulacağı muhtemelen chpli bir vekilin yanına gidecekler onunla basın açıklaması yapacaklar o da bir iki iibf diyecek hatta pesıne ogretmenlerı muhendıslerıde yapıstıracak sonra başlayacak verip veriştirmeye faydası olmadı olmayacak olmuyor yanlıs adamlarla basın açıklaması yapıyorlar ona yanıyorum onlar oy potansıyelı uzerınden demogojıye baslayınca benımde kufredesım gelıyor bunu yapana daha once ıncenın yaptıgı gelıyor aklıma ogretmenlerle bırlesın oy vermeyın bız sızı atayacagız havası calmaya baslıyorlar ben o an duramam patlarım artık meclısten yaka paca dısarı atılmak kalır ınsanlıkları yok ayaklı oy pusulası butun ınsanlar butun partılere sınır oluyorum dellenıyorum

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Terkeden %25 İİBF büyük ihtimal kurumun 2013 eylül ayı gibi aldğı 100 kadar sözleşmeliyi kazananlardandır. Yapsın alımını merkeziden o 25 nasıl yüzde 5'e 10 a düşüyor görsün...