nisan yada mayista bi ogretmen atamasi daha varmis

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Yuh hani cok fazla acik yoktu daha eylulde oyle doyodu bakqn qvci nplduda bir anda bukadar ogrermen acigi olmus yuh.. Subatta al aeylulde al yetnedi bide mayista al kafayimi yedirtecekler bize bukadarda secim yatirimi abartilma e yuh

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Su ogrtmen kadrolari dolsada boyle gorup gorup hatirlayip kufur edip hukumete gunaha girmesek durduk yerde.

GT-B7510 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yada hepsini bir anda alsinlar topluca kurtulsak su lanetmenlerden.

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Demek oluyor ki secimi kazanmak icin sadece ogretmen adaylarinin oylarina muhtaclar biz oylar oy felan degil
Ben kendi adima babayi veririm. Veren iibflide akil sagligi yerinde degildir bence. Illa suna verin buna verin demicem hepsi ayni halt ben ya kullanmicam yada gidersem hepsine basarim gecersiz sayilsin.kim iktidara gelse kuduryo anasini.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Hocam dogru olabilir bayadir soylenti var bu sekilde
Hocam öyle birşey imkansız bence. Söylentiyi çıkaran 50 60 puanla atanamayan öğretmenler. İstekleri o yönde ama şubattan sonra başka atama imkansız. Allah belasını versin Mehmet Şimşek in. Bizi ne hale getirdi.

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
hayaldi gerçek oldu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gfbmo

VİP Üye
Bölüm
İktisat
arkadaşlar b... yediğimizin göstergesi hem de bakan demiş müşavir felan da değil ben iyice tırsmaya başladım sonuçlardan sonra millet oo nokta atış yaparsın diyordu şimdi hakkariye bile tamamım yeminle stresden saçımın arkasında beyazlar çıkmış haziranda bizden alım olmazsa hiç şaşırmamak gerek.

arkadaşlar b... yediğimizin göstergesi hem de bakan demiş müşavir felan da değil ben iyice tırsmaya başladım sonuçlardan sonra millet oo nokta atış yaparsın diyordu şimdi hakkariye bile tamamım yeminle stresden saçımın arkasında beyazlar çıkmış haziranda bizden alım olmazsa hiç şaşırmamak gerek.
hocam bizde ayni durumdayiz onlar kadro isteme konusunda cok etknler biz hic birsey yapmiyoruz twitter etkinliklerine bile katilmiyor millet

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
madem seçime oynanıyor bize de bir güzellik yaparlar inşallah haziranda!!!

mebde bir kişilik açık kalmasa da şu söylemlerden kurtulsak vallahi bezdim pcyi fırlatacam olan benim cebime olacak yine.

madem seçime oynanıyor bize de bir güzellik yaparlar inşallah haziranda!!!

mebde bir kişilik açık kalmasa da şu söylemlerden kurtulsak vallahi bezdim pcyi fırlatacam olan benim cebime olacak yine.
hocam 5 bin sosyolog alıncak ee 40 bin öğretmen bize bişey yook o lanet öğretmenlerden nefret ediyorum adamlar 365 gün kar kış yatıyorlar yaa eğitime önem verseler paraları haketseler yine neysse şu lanet öğretmen nefretimden öğretmen arkadaşlarım arıyor açmıyorum tellerini aciayip soğudum iğrendim sürekli açlar bi bunlar aç

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
hocam 5 bin sosyolog alıncak ee 40 bin öğretmen bize bişey yook o lanet öğretmenlerden nefret ediyorum adamlar 365 gün kar kış yatıyorlar yaa eğitime önem verseler paraları haketseler yine neysse şu lanet öğretmen nefretimden öğretmen arkadaşlarım arıyor açmıyorum tellerini aciayip soğudum iğrendim sürekli açlar bi bunlar aç
aynı hıssıyat hepımızde olustu bencıllık dızboyu ve kalıte yerlerde.

bır buyuk yureklı ııbflı cıkacakda uluorta herkesın gorebılecegı yerde uzun surelı dıkkat cekecek bır eylem yapacakda bızımde sesımız duyulacak baska care kalmadı bır erkek arkadası gonullu beklıyoruz meclısın karsısındakı kaldırım bunun ıcın uygun yemegını suyunu ben getırmeye soz verıyorum