nisandan önce açıktan alım olmasın diye hergün dua ediyorum!

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
o kadar mücadele ettim ama bazı yüksek puanlıların tutumu özellikle 85+ (nisanda garanti atanacak hemde kitlere) kalkıp 100 tane bahane öne sürüp(bende 100 tane bahane sayarım başvurmaması için ayrıca neden bu kadroya ihtiyaç duyduğuma da 100 tane neden sayarım) açıktan alımlara başvurmaları BENİ ÇOK KIRDI içimde birşeyler öldü duyarsızlaştım.

not:nisanda çok kadro gelmesini 85+ üstünden daha çok istiyorum yoksa ptt,gümrükte bize ekmek yedirmeyeceksiniz

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
inşallah hocam ama olacak gibi

Ceyce

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Nayir nolamaz inss olmaz Allahim tum bu caresizlere sen care ol :(

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ben de merkezi istemiyorum o ne olacak. Gümrüğü bekliyorum aylardır. Yoksa ben de biliyordum sgkya memur olacağımı. Geleceğimi erteletti. Kaç yıldır işsizim. Çalışsan bir dert çalışmasan ayrı dert. Kasımdan sonra alıma çıkar diye bekledim, şimdi de Nisandan sonra çıkar diyorlar. Vallahi bunaldım artık.

san marinolu forvet

VİP Üye
Kadrolu Üye
keşke ptt,gümrük,a grubu vs... hepsi merkeziden alıma çıksa da herkese kadro gelse.biz de böyle kara kara düşünmesek.düşüne düşüne iyice depresyona girdik

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben de merkezi istemiyorum o ne olacak. Gümrüğü bekliyorum aylardır. Yoksa ben de biliyordum sgkya memur olacağımı. Geleceğimi erteletti. Kaç yıldır işsizim. Çalışsan bir dert çalışmasan ayrı dert. Kasımdan sonra alıma çıkar diye bekledim, şimdi de Nisandan sonra çıkar diyorlar. Vallahi bunaldım artık.
maalesef birçoğumuz aynı durumdayız, psikolojik olarak çöktüm resmen buna bir de çevre,aile baskısı eklenince iyice boka sarıyor her şey. Puan kaç hocam ?

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
maalesef birçoğumuz aynı durumdayız, psikolojik olarak çöktüm resmen buna bir de çevre,aile baskısı eklenince iyice boka sarıyor her şey. Puan kaç hocam ?
Puan 89 hocam. Aynen belirttiğiniz gibi. Hele bir de gelecek haftaya söz, 4 Nisan'da da nişanım var. Millet işimi soruyor. Laf anlatmaktan sıkıldım artık insanlara. Cahil insan çok fazla bu memlekette.

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
Gümrük önden gelip sonuçları açıklanacak olsa gelse iyi olur (muayene için) Çünkü 85 üstü çoğumuz muayeneyi bekliyoruz. Ama olmazsa artık merkezi falan ne olursa.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
benim düşüncem: merkezi atamayı seçim öncesine alan mantık aynı şekilde açıktan alımları da seçimden önce yapacaktır

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ben de Gümrük bekliyorum ancak eğer Nisan'da yeterli kadro gelirse Gümrük için Nisan'ı pas geçmek ne kadar mantıklı insan ikilemde kalıyor..

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Bende farklı bir senaryodan bahsedeyim bazı açıktan olarak bildiğimiz alımlar sırf kadro çok görünsün diye ve seçim öncesi oy toplama düşüncesiyle merkezi atama ile alınmasın ? ptt tarım kredi gibi

Demhat

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
benim puan 86.118 kyk da hak yememek için başvurmadım ( tabi sonradan pişman oldum ) inşallah nisanda iyi bi kadro gelırde yerleşiriz açıktan alımlara başvurup insanların hakkına girmek istemiyorum Rabbim gönlümüze göre versin inşallah

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
benim puan 86.118 kyk da hak yememek için başvurmadım ( tabi sonradan pişman oldum ) inşallah nisanda iyi bi kadro gelırde yerleşiriz açıktan alımlara başvurup insanların hakkına girmek istemiyorum Rabbim gönlümüze göre versin inşallah
işte alnından öpülecek iibfli.rahat ol dostum nisanda atanacaksın 86 puan açıkta kalmaz

Demhat

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
İnşallah kardeşim nasip kısmet Rabbim güzel günler göstersin hepimize

biibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Balıkesir Ünv.
Bölüm
İşletme
Ayni duayi her gün bende ediyorum. nisanda 80 puana sira gelmeyecekse bari 81 82 ye kadar dusse taban puanlar. Sonradan cikacak aciktan alim ilanlarinda 80 puanlilarin sansi artsa
Insallah allahimm beklemekten bunaldik artik.

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Anlaşalım... yapacağı alımın %30 unu nisan öncesi %70 ini nisan sonrası yapsın.

reaction35

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
İnşallah nisandan sonra olurda bizlere de sıra gelir bu saatten sonra çıkacak bi alim kimsenin isine yaramaz dua ediyorum nisandan sonra çıkması icin