Nükleer Düzenleme Kurumu 15 iibf memur alımı

Quetzicoatl

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
OGM tercih vermiyecek misin hocam?
Memleketimde kadro açılmış olsa verirdim de şu durumda vermeyeceğim hocam. Aralık atamasında bir yere atanacağımı düşünüyorum. OGM'de 3-5 ay çalışıp istifa edersem başkasının hakkına girmiş olacağım. Vicdanım el vermez.

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Memleketimde kadro açılmış olsa verirdim de şu durumda vermeyeceğim hocam. Aralık atamasında bir yere atanacağımı düşünüyorum. OGM'de 3-5 ay çalışıp istifa edersem başkasının hakkına girmiş olacağım. Vicdanım el vermez.
Anladım hocam. Hayırlısı.

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Gerçekten sizi tebrik ediyorum Allah yolunuzu açık etsin inşallah daha iyi yerlerde olursunuz. Keşke herkes aynı hassasiyeti gösterebilse

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
herkes senin gibi olsa hocam..walla helal sana.. millete bunu anlatmıyoz adam adanalı 89 puanı var gümüşhaneyi yazıyo kazanıyo sonra ben napcam orda boşver diyo:D la yazma işte:D

oaydin91

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Diğer
84 puanla sıralamaya girebilir miyim sizce?

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaslar basvuru da adres bilgilerine ikamet adresini mi yoksa halihazirda oturdugumuz yerin adresini mi yazacagiz. Ben evlendim fakat ikametgah adresimi henuz degistirmedim. Esim de ayni sekilde onun ikanetgahi da hala evlenmeden once kaldigi yere ait. Ben simdi adres bilgilerine ikametgah adresimizi yazsam bir sorun olur mu acaba? Kurumu aradim acan yok.

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
sizce ne zaman açıklanır arkadaşlar mülakat da yakın çalışmaya başlayan var mı

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Başvuru süreci bitti 21 inde mülakatlar başlıyor umarım bu hafta açıklanır sonuçlar

oaydin91

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Diğer
Sonuçlar cuma gününe kadar açıklanır diye umuyorum.

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
arkadaşlar etkinlik var şuan da twittar da #AileBakanlığınaİİBFKadrosu tag bu twittar kullanan arkadaşlar destek versin lütfen

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaslar kazananlari tebrik ediyorum. İnsallah hak eden kazanir. Bundan sonraki surecte ne yapmaliyiz,mulakata bu kisa surede nasil hazirlanmaliyiz? Tecrubeli arkadaslar yardimci olabilir mi?

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Mulakati biten arkadaslar sorulari soylemek istemeseniz bile buradan en azindan kac soru soruldu,komisyon kac kidiydi,yaklasimlari nasildi,kac dk surdu vb. bilgi verirse cok makbule gecer.

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
NDK mülakatına girecek olan veya mülakata girmiş olan var mı? ne gibi konulara çalışmak gerekir? bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.