Nükleer Düzenleme Kurumu 15 iibf memur alımı

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
burayı kazanan arkadaşlar umarım merkezi atamada tercih vermezler. Bu ilana başvuru yapmadım gitmeyeceğim için kimsenin hakkınıda yemedik inşallah kazanan arkadaşlarda duyarlı olur
Acaba merkezi atamadan once aciklanir mi sonuclar hocam, aciklanmazsa buraya basvuran cogu kisi merkezide de tercih verir. Ben kendi adima konusayim burayi kazanirsam merkezide tercih kesinlikle vermem cunku istedigime kavusmus olacagim zaten.

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
Acaba merkezi atamadan once aciklanir mi sonuclar hocam, aciklanmazsa buraya basvuran cogu kisi merkezide de tercih verir. Ben kendi adima konusayim burayi kazanirsam merkezide tercih kesinlikle vermem cunku istedigime kavusmus olacagim zaten.
aynen bende öyle...

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
Turkce,Tarih ve inkılap tarihi sorularini yarim yarim cevapladim acikcasi heyecan yaptim o esnada. Diger sorulari tam bildim. Sonlara dogru kendime geldim rahatladim. Bakalim nasil olacak.
hayırlısı olsun hocam..

Tom Hardy

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Maliye
bu ilanları böyle merkezi ile çakıştırmasalar herkes iş güç sahibi olur vallaha ya neyse hocam bekleyip göreceğiz bakalım

C-hyptia

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
carşamba da gelmeyen vardı

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
carşamba da gelmeyen vardı
Diger forumda yazmislar cuma gunu 2 seansinda 2 kisi gelmemis,persembe gunu toplamda 3 kisi gelmemis,carsambada oglen seansindan 2 kisi gelmemis. Oyle yazmislar. Pazartesi salida gelmeyen olduysa ortalama bi 10 kisi gelmemistir.

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
mülakat sonuçlarından hala bir ses yok... kurumla mülakat sonuclari hakkında konuşan, görüşen var mı?