Ogm 800 memur alımı

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar ogm 800 memuru ÖSYM ile mülakatsız alım yapacakmış acaba iibf olarak şansımız olurmu

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
2 ay içinde büyük ihtimal ilana çıkar ama 800 alımdan kaçı lisans iibf olur o şüpheli.. En kötü 300 civarı iibf olması lazımki puanlar 85 lere düşsün..

Superbay

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bakanın bugünkü açıklamasına göre sadece imzaya çıkıp ilana çıkmak kalmış demekki bir 1,5 ay içinde ilanlar gelir

Mjolnir

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bugün de binlerce kişilik alım beklemesinler diye açıklama yapılmış. Bütçe ortada diye de eklenmiş. Merkezi atamada 1000 kişi anca alınmışken OGM’nin şu ekonomik ortamda 800 memur alması bence mümkün değil.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Durum vahim:agla: kyk, nüfus, ticaret, ptt ilanları da bir sene oldu çıkmadı her yıl alım yapan kurumlar bile almadı :agla:şansımız

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Bugün de binlerce kişilik alım beklemesinler diye açıklama yapılmış. Bütçe ortada diye de eklenmiş. Merkezi atamada 1000 kişi anca alınmışken OGM’nin şu ekonomik ortamda 800 memur alması bence mümkün değil.
Eğer haberin tamamını okusaydınız daha iyi anlardınız ziraat gıda ve veteriner bölümleri için kısıtlı alım olucak diye belirtilmiş zaten 800 memur alımı kesinleşmiş ama hangi bölümden alınıcak belli değil bizde onu bekliyoruz

Mjolnir

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Eğer haberin tamamını okusaydınız daha iyi anlardınız ziraat gıda ve veteriner bölümleri için kısıtlı alım olucak diye belirtilmiş zaten 800 memur alımı kesinleşmiş ama hangi bölümden alınıcak belli değil bizde onu bekliyoruz
Umarım öyle olur

Eğitim
Lisans
Üni
Gaziantep Ünv.
Bölüm
İktisat
Arayıp bilgi alanlar olmuş bayramdan sonra ilan gelecekmiş çoğunluk önlisans olacakmış

Tom Hardy

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Maliye

Tom Hardy

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans