Ogm 800 memur alımı

YAZ

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Giresun Ünv.
Bölüm
İktisat
Iyi akşamlar arkadaşlar ben 84.87 yedekdeyim ama hangi ilin yedeğinin bilmiyorum ne zaman belli olur bilgisi olan soyleyebilirmi

Quetzicoatl

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme
Elf gözlerim yanlış görmüyorsa 90+ puanlı 3-5 kişi var. Puanlar genel itibariyle 85-86-87 civarında seyretmiş. Tabii bunda Kamu, UA ve ÇEKO'nun başvuramaması da büyük bir etken fakat son iki atama için bayağı umut beslemeye başladım.

Atanan arkadaşlara hayırlı olsun, atanamayanların ise şansı bol olsun! :)

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Aralık’ta merkezi 85’e ancak iner çünkü çoğu kadro 4001

Sesenyon

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Maliye
Bu liste nerde, nerde yayımlandı biri gözüm yanlış görmüyorsa demiş biri kırık link atmış başka yerde açılmıyor ogm'nin sitesinde yok.... telefonla aradım yalan böyle bişey yayımlanmadı diyorlar bu ne saçmalık yorulduk artık ya

Son düzenleme:

Quetzicoatl

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Erciyes Ünv.
Bölüm
İşletme

Sesenyon

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Maliye
Eyvallah ben niye bulamadım her yerede baktım her neyse burdan çıkarılacak 2 sonuç:

1-Ben niye lisans okudum kurtulamıyoruzda artık iibf zaten gebermiş 1-2 yıla cenazesini kaldırırız

2- Şu puanlardaki aptallığa bakın 0.1 - 0.2 ile yerleşemiyorsun 1 soru daha yapmış olsaydım şuradaki kadroların %70-80'i geliyor insan kendine lanet ediyor sinirden telefon ekranına tükürdüm...

Son olarakta şuan yerleşen arkadaşların hepsi merkezi kadrolara tercih verecek tercih etmeyecek kişi sayısı 2 en fazla 3'ü geçmez kimsenin palavralarına kanmayın yani aynı tabloyu görecez 85 veya 86 üstünde 0,1-0,2 oynamalarla kıl payı yerleşenler - yerleşemeyenler hiçbir anlamı kalmadı, iibf'ye kırk yılda bir verilen şu sözleşmeli olsada en azından mülakatsız dişe dokunur alımın tamamına yakını zahi olacak bari yedeklere o fırsat verilse diğer sınava kadar oda yok artık eş dostları doldururlar oraya lafa gelincede kpss ile alım yaptık diyecekler...

Son düzenleme:

YAZ

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Giresun Ünv.
Bölüm
İktisat
Birşey sorcam sizlere bizim yedeklik için bu iki hafta geçtikten sonrami sonuçlar ortaya cikacak